Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetről rendelés részlet...

XTiger kérdése:

Internetről rendelés részlet fizetéssel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy vannak interneten olyan oldalak ahol lehet részletre rendelni, pl az Ipon.hu-nál van egy olyan fizetési mód hogy Online Hitel, és azt szeretném megtudni hogy itt ugyanolyan kritériumok vannak mint mondjuk egy banknál? Kell hozzá munkahely? Vagy valaki aki egy banknál bárlistán van nem rendelhet így részletre?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ügyfélszolgálatis kollégáik készségesen válaszolnak neked. Akár telefonon, akár e-mailben.


Többet ésszel, mint ész nélkül.

2014. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok. 0. következő?
2014. jan. 28. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
De most valaki olyan akinek volt már tapasztalata az Iponnál, vagy más hasonló oldalnál, köszönöm.
2014. jan. 28. 14:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nyomtam nem hasznosra, elnézést, hasznos volt, köszönöm szépen.
2014. szept. 26. 06:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok ember használná az iPon hitelét, hiába ismeri majdnem mindenki. De szerintem a legegyszerűbb, ha tőlük tudod meg személyen, hogyan működik. Hogy aztán a félreértéseket kikerüljed.
2014. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!