Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A letöltés meghiúsúlt, mit...

A letöltés meghiúsúlt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló! Szóval ki akarnám rootolni haverom telefonját, és feltétlen szükséges hozzá egy file, de nem tudom leszedni, a neve SuperOneClik, el is kezdi letölteni, le is tölti, csak nem lehet megnyitni, mert az írja hogy Meghiúsúlt, Google Chrome-n, Letöltésekbe a file mellett az van hogy: Ismeretlen hálózati hiba, Firefoxon azt írja, még mielőtt megkezdené a letöltést hogy: A kapcsolat alaphelyzetbe állt. Mellesleg azt a weboldalt, ahonnan elkezdem leszendi, (Tehát a Direct Linket) is letiltja. Vírusírtót kikapcsoltam, több weboldalról, tehát több linkről is próbáltam leszedni, de nem engedi. Gondolom vírusnak érzékeli, vagy veszélyforrásnak, ezért letítja. Hol tudnám megoldani ezt a problémát, hogy a filet fel tudjam használni?

Mit tegyek? (Linket nem enged beírni a GYIK)



2014. jan. 29. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!