Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 15 perces idő korlát youtubon...

15 perces idő korlát youtubon hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az hogy youtubon csatornámon voltak gondok hangsáv miatt "Jog" viták, azokat a feltöltéseimet amelyek jogot sértettek törölték, és ez mellé még kaptam egy "warn"-t.. A youtube felhívja figyelmem hogy 3"warn"-nál törlik a csatornám.. De 1 "Warnom" van, és a helyzet az hogy 15 percnál hosszabb videót nem tudok feltenni. ( Aktiváltam már az elején az sms-es dolgot) de mióta volt ez a jog dolog, ezt írja: Ehhez a fiókhoz nem érhető el megnövelt korlátozás.


Segítsetek!



2014. jan. 30. 04:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenned. Meg kell várnod a 6 hónap leteltét, utána automatikusan "aktiválódik" ez a lehetőség.

Ez adják első büntetésként !

2014. jan. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyet 2-3 hónapja, de nem figyelmeztetnek, hogy jogot sértettél (pedig feltüntettem, hogy NEM az enyém a zenei tartalom), le se szarják, rögtön küldik a bant, meg a warnt. Jól végighúznám a szögesdróton az ilyen fő-seg gfejeket, akik így osztogatják a figyelmeztetéseket büntetéssel megspékelve.
2014. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát fél év a büntetés?
2014. jan. 30. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Kétszer büntettek már meg, mindkétszer ennyi volt.
2014. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van, fél évig van így. 2es jobban jársz így, minthogy a kérdéses kiadó perelne. attól, hogy leírod, hogy nem a tiéd, még nem használhatod fel csak úgy ingyen.
2014. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert például, ha megvettem a lemezt, akkor nem tehetem aláfestésképp egy videóm alá, amelyben EGYÚTTAL még REKLÁMOZOM is őket?


A sok gameplay-er szrházi csak úgy feltöltögeti az egész játékot, én meg egy darab betétdalt mertem feltenni a netre! Ráadásul a rengeteg OST, együttesek kiadott lemezei fent vannak youtube-on, ők nem kapnak büntetést?


Kicsit igazságtalannak érzem.

2014. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jollan válasza:

Én is a 6 hónapos büntetésemet töltöm. Én egy dvd-t töltöttem fel és buktam vele. Több dvd van fent, de csak amiatt van warm ami miatt beszól valaki a youtube-nak, hogy illetéktelenül használják a videóját.

Kaptam egy e-mailt a GOOGLE-tól, amiben kioktatnak, hogy miként lehet elkerülni a bannolást. Azt mondja a csóka, hogy daraboljam a videót, tegyek hozzá megjegyzést, mondjak róla véleményt, csináljak hozzá az elején intró-t és out-rót. Magyarul kioktat miként kell lopni szellemi terméket.

A zenéról annyit ír, hogy Creative Commons zenéket használjak. Csak az a kikötés ennél a szerzői jogi formánál, hogy fel kell tüntetni, hogy a zene honnan származik. Minden műfajban rengeteg téma van, érdemes vele 1-2 órát eltölteni.

Ha lejár a büntetésem betartom a Google utasításait és legálisan fogok lopni szellemi terméket.

2014. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!