Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan legyek híresebb youtube...

Hogyan legyek híresebb youtube-os?

Figyelt kérdés
Van egy csatornám, van 6 feliratkozóm és álltalában 200 körüli megtekintésem (/ videó) hogyan emelhetném a nézettség és a feliratkozók számát? [Főképp a feliratkozók számát]
2014. jan. 30. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond hogy a Youtube mára már kiölte az összes egyéniséget.

Mondjuk azért így is van pl.: a Nasz Dani nagyon jó fej a srác.

Összességében azt mondom ne add fel mert ugyis kell kis idő még befutsz.

De például megoszthatnád Fb-n.

2014. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért Facebook-on nagyobb az esélye h rátalálnak az oldalamra?

Amúgy már Weblapom van, ha ez számít valamit?

2014. jan. 30. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
nem ez a lényeg. az a lényeg, hogy ők nem azért videóznak/nem azért kezdték el, hogy híresek legyenek vagy sok követőjük. azért csinálták, mert az nekik egy kedvteli időtöltés. muszájból sosem lesznek felíratkozóid. ahogy első mondta, már nem igazán tudsz olyan dolgot csinálni, amit más ne csinált volna meg, de igazából nem is érdemes a "sikeres" témát keresni, mert ha csak erölteted, akkor az ilyen középszerű hulladék lesz, ami senkit nem érdekel.
2014. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok én is azért videózok mert szeretek de hogyan tehetnék érdekesebbé egy mixet/remixet mert azokat szoktam feltölteni [temészetessen sajátokat!]
2014. febr. 1. 21:55
 5/5 anonim válasza:
Ha sok felíratkozót akarsz ajánlott valahová tartoznod.Egy csoporthoz,klánhoz.Én már egy ideje játszottam egy klánnal de nem videóztam.De páran igen.Amint nyítottam csatornát jöttek is mert ismertek klán társak videóiból.3 hét alatt 1.100 felett vagyok :)
2014. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!