Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma beleptem ncore-ra s azt...

Ma beleptem ncore-ra s azt irta hogy hit runt kaptam, es hogy harom napig nem szabad letoltsek csak elofietessel, de reggebb is volt ilyen megis hagyta hogy toltsek le s most csak berakta az utorrentbe az anyagot s nem csinal semmit se ez miert van?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 12:20
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Be kéne tartani a seed -elési szabályozókat. Minden torrentet vagy 48 óráig vagy 1 -es arányig seed -ben kéne tartani. Akkor nem fordulna elő ilyen.

Ha mindenki ilyen hanyagul fogná fel a dolgokat mint te, se perc alatt belassulna és összeomlana az oldal.


Várd ki míg lelteik a 3 nap más nem tehetsz, és a jövőbe seed -elj normálisan, mert nem úszod meg ennyivel, a tetejébe még jól is rúgnak az oldalról.

2014. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dini520620 válasza:

Mi az a hit’n’run?

A hit’n’run azt jelenti, hogy egy torrent letöltése után nem kerül visszaosztásra az adott anyag.

Minden olyan torrentre, amelyből minimum 5%, vagy minimum 200 MB le lett töltve (amelyik korábban elérésre került), seed kötelezettséget ró ki a rendszer. Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni:

 Visszatöltött adatmennyiséggel (1.0-s arány)

 Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően)


A visszatöltendő mennyiség megegyezik az adott torrentből letöltött adatmennyiséggel, tehát az 1.0-s torrentenkénti arány elérése a cél.

A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az imént említett torrentenkénti aránnyal dinamikusan csökken.

2014. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!