Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kijátszani az...

Hogyan lehet kijátszani az ilyen linkes oldalakat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor valamit meg szeretnék nézni (többnyire online filmeknél találkozok ezzel), akkor elő jön egy másik oldal, ahova mindenféle hirdetéseket dobál be, és visszaszámol, hogy csak az után lehet ellépni ahhoz a linkhez amit eleve akartam, vagy egy másik ilyen oldalra dob és csak utána engedi. (Linkbucks, adf.ly, meg most találkoztam egy újjal shorte.st/sh.st)

Választ köszi.


2014. febr. 2. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az oldalak ebből szereznek pénzt, ha már ingyen nézed náluk a filmeket, legalább azért a 10mp-ért ne rinyálj...
2014. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10 mp az semmi, de ha utána még rádob egy ugyan ilyenre azért elég idegesítő, főleg, ha közben csinálok valamit, pl kihúzom az ágyat, hozok be kaját stb. De olyan megoldásra gondoltam, ami úgy veszi, hogy jártam azon az oldalon, vagy az sem érdekel ha visszaszámol csak automatikusan lépjen a filmes oldalra ez után.
2014. febr. 2. 13:46
 3/3 anti paladin ***** válasza:
Sehogy.
2014. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!