Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor ugrik elő az alábbi...

Béla4150 kérdése:

Mikor ugrik elő az alábbi oldal? Www. Randivonal.hu/adcash. Php Kell valami magyarázatot adnom, mert válással fenyegetőzik az asszony. Facebook esetleg freemail nézegetés a gyanúsított és előjött egy focis oldal is. Talán a bet365.com.

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem te nyitod meg (vagy véletlenül), akkor mondd meg neki, hogy nem te nyitod meg. Ha nem bízik benned, az szerintem nem a számítástechnika hatásköre.


Én még nem futottam rá erre az oldalra, erőszakosan nem nyílt meg, a reklámjaira pedig nem kattintok rá. Társkeresőket mindenhol reklámoznak, TV-ben, újságban, Facebook-on, és sok más helyen az interneten. Ő is biztosan találkozott már ilyen hirdetésekkel. Ezt mondd el neki szerintem nyugodtan.

2014. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszerű:

tiltsd le az omniózus oldalt a Windows HOST fájlban

(1000%, hogy többet még véletlenül sem jön be)

az asszonynak meg mond meg, hogy miket nézegetett a TV-n, hogy hasonló reklámok jönnek ott is, kéretlenül...

elittárs, randivonal stb...

2014. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Béla4150!


Az AdCash egy affiliate partner, mely hirdetési felületeket biztosítanak bárki számára külső weboldalakon. Ha egy olyan oldalra tévedsz, amelyik pénzt szeretne keresni azzal, hogy az adcash-en hirdetők reklámait "mutogatja", vagy nyit meg külön ablakban, akkor ott megjelenhetnek ezek a hirdetések.


Ilyen módon, amikor a Randivonal az AdCash-en keresztül hirdet, egy általad látogatott oldal pedig ezekből a hirdetések megjelenítéséből szeretne pénzt keresni, ott megjelenhet a Randivonal, vagy akár a bet365, továbbá bárki, aki adcash segítségével próbálja hirdetéseit eljuttatni az emberekhez. Ilyen egyszerű. Nyugtasd meg a feleséged, hogy ez így működik, vagy hívja fel a Randivonal ügyfélszolgálatát és szívesen elmondom neki szóban is ;)

2014. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!