Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet abból bajom hogy egy...

Lehet abból bajom hogy egy fizetős filmes oldalról nem tudom magamat letörölni?

Figyelt kérdés
Nem tudom magamat letörölni az oldalról. Nem adtam meg személyes adatokat magamról. Telefonszámomat nem adtam meg, bankkártyám nincs.

2014. febr. 6. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló persze gúnyolódott.

Fizetésen alapuló oldalon először egy alap profilt hozol létre. Ha fizetsz akkor leszel teljes tag és eléred a tartalmat. Ha nem fizetsz, akkor ott maradsz korlátozottan és nem tudod használni a lehetőségeket. Vagy törlik vagy nem, kötelezettséged nincs.


A neten viszont csak akkor fizess egy filmért ha azt hivatalos VOD vagy PPV oldalról kínálják és jogilag is rendben van. Letöltőoldalak, FTP esetén te azért fizetsz, mert valaki az ingyen elérhető filmet képes pénzért a netre rakni, míg ezer másik oldalról ugyanúgy ingyen letölthetnéd, csak nem vagy kellően tájékozott vagy szimplán lusta vagy megvárni míg a torrent lassabban leér.

2014. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Ment a zöld kéz!

Véletlenül regisztráltam. Azt hittem ingyenes az oldal de később kiderült hogy nem(angol oldal). Nem akarok érte fizetni. Azt hittem letudom magamat törölni de nem tudtam.

2014. febr. 6. 13:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Az oldal legális.
2014. febr. 6. 13:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Láttam ezeket a kérdéseket, de beírtam a kérdésem, mert egyéni válaszokat akartam. :)
2014. febr. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!