Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizetős oldalaknál a szerződés...

Fizetős oldalaknál a szerződés addig nem valósul meg míg elő nem fizetek az oldalra?

Figyelt kérdés
Regisztráltam véletlenül egy oldalra, amit ingyenesnek hittem. Semmilyen adatot nem adtam meg magamról nem tudják a bankszámlaszámomat, sem a telefonszámomat, nevemet, tartózkodási helyemet sem. Nem tudtam magamat az oldalról törölni.
2014. febr. 5. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ne használd az oldalt
2014. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok előfizetni rá, pont ezért is kérdeztem meg hogy van ez a szerződés a fizetős oldalaknál. Kíváncsi vagyok hogy a regisztráció miatt követelhetnek-e pénzt. Most nem tudok megnézni az oldalon semmit.
2014. febr. 5. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
nem követelhetnek pénzt, mert nem vettél igénybe semmit, ráadásul nem is tudnak adatok hiányában azonosítani
2014. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. febr. 5. 11:52
 5/6 anonim válasza:
Azt azert tegyuk hozza, hogy a semmi nem igaz, ha kicsit is ugyesek siman tudjak az ip cimedet, de azzal semmirese mennek. Masreszt meg nem erdemes ilyen oldalakra regisztralni. Es most szolok, vannak hamis linkek egyes oldalakon, amik egy virusos oldalra visznek, ami mindenfele hulyeseggel fenyeget: "illegalis dolgok vannak a gepeden" , vagy hasonlo, es persze elvileg ez a "rendorseg" oldala... Az oldalon buntetesek vannak alul, es azt akarja h fizess 20000 ft birsagot vagy a bortin. Semmi keppen sem szabad fizetni, a bongeszot blokkolja a virus, amit eszrevetlenul letoltott a bongeszo... ilyenkor torold a bongeszot, majd eset-tel, vagy mas virusirtoval vizsgald meg a geped!
2014. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Èn legális oldalra regisztráltam.
2014. febr. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!