Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nCore-on mennyire tesznek...

Az nCore-on mennyire tesznek felelőssé ezért?

Figyelt kérdés
Meghívtam egy ismerősöm (tudom hülye vagyok, de most légyszi ne erre koncentráljatok) az nCore-ra és akárhányszor elmagyaráztam neki a hit n run rendszert, mondtam neki olvassa el, még azt is mondtam hogy be se kell lépnie az ncore-ra ezt számolgatni meg nézegetni, csak ha letölt valamit hagyja bent amíg nem éri el az 50 órát a torrent. Mind1 akárhogy mondtam neki, szegény annyira sötét, hogy szilveszterkor hívattam meg, de most már első hó végén már meg is büntették mert többet hit n runolt és 3 napig megvonták a letöltését. Na most, ha esetleg nem tudom elvenni tőle a meghívót akkor engem mennyire tesznek felelőssé azért hogy ha őt kirúgják az oldalról? Én még soha nem csináltam SEMMI szabályszegést, MINDEN torrentnél teljesítettem a seed kötelezettséget, tényleg még olyan se volt hogy 10 torrentet hit n runolhatok és én mondjuk egyet hit n runoltam. Tehát ha én ennyire szabályos vagyok és őt meg kitiltják akkor engem is kitilthatnak mert én hívtam meg? Vagy ha nem rúgnak ki akkor számíthatok vmi-re? Bocs hogy ha kissé kusza az írás...

2014. febr. 6. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
felelősséggel tartozol azért, hogy meghívtad kitiltásra nem, de büntetésre számíthatsz
2014. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen büntetést várhatok?
2014. febr. 6. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem több ilyen idióta meghívottam van, akiket már ki is rúgtak az oldalról. Eddig nem kaptam miattuk büntetést.
2014. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az nCore-n azt írja hogy csak nagyobb szabálytalanság esetén vagyok felelősségre vonható, csak azt nem tudom eldönteni hogy ha nem teljesíti a seed kötelezettségét és annyiszor eljátssza ezt hogy kirúgják akkor az mekkora szabálytalanság. Elsőre talán azt mondom hogy az nem nagy, ha téged se vontak felelősségre akkor az jó jel.


Az nCore ezt írja erről


" A meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjaiért (nagyobb szabálytalanságok esetén pl.: aránycsalás)! "

2014. febr. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!