Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozila firefox nem indul,...

Mozila firefox nem indul, miért? Több dolgot próbáltam, sehogy se jó. Valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Először csak lassabb lett, aztán meg nem lehetett megnyitni. Újraindítottam többször, kerestem neten, hogy mi lehet a gond. Lementettem a profilt, és töröltem a programot, majd a mozilla honlajáról letöltöttem, feltettem, de nem indul. Néztem a futó programok között, ott sem mutatja, hogy futna.

Vírust nem találtam a gépen. Mozillát állítottam be alapértelmezettnek.

Ha valaki ért hozzá, kérem, segítsen, már elég idegesítő, hogy sehogy nem jó.

Vagy más böngésző van, ami hasonló ehhez?



2014. febr. 6. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha letörlöd,akkor regisztrációs bejegyzésekből is törölni kell illetve rejtett mappákból a Firefox maradványait.

Ezek után telepítsd újra,jónak kell lennie!

2014. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Igazad volt, tényleg maradtak utána dolgok, hiába töröltem. Most töröltem a maradványokat, de közben arra is rájöttem, hogy a verzió nem passzolt a gépemhez, mert ahhoz xp-frissítések kellenének. De megtaláltam a korábbi verziót, ami nekem is fenn volt, újratelepítettem, feltette, csak egy összeomlást írt, újraindult és a mentett könyvjelzők, stb. is rögtön megvoltak. Nagyon megörültem :)

Köszönöm a segítségedet :)

2014. febr. 7. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!