Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem törlik ki a facebook...

Miért nem törlik ki a facebook profilomat?

Figyelt kérdés

Volt egy facebook profilom, de valami okból, később nem tudtam belépni, mert azt írta ki a jelszó és felh. név beírása után, hogy ezen a felhasználó néven nem létezik profil.


Ezután csináltam egy másik facebook profilt, és megtaláltam magam (régi profilomat), amit fel akarnék jelenteni a facebook szolgáltatói felé (fiók lezárása), de már egy hete nem csinálnak semmit, pedig naponta próbálkozom feljelenteni a profilomat feléjük.


A bejelentett idővonal az ellenőrzés után felfüggesztetté válik.

De nem csinálnak semmit.


Mit kell írnom nekik és hol, hogy felrázzam őket? Megöltem miattatok egy asszonyt, amiért nem csináljátok? (Persze ez nem igaz). Vagy hogy ébresszem fel őket?



2014. febr. 10. 20:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre, hogy ott b*nak az emberre, csak a pénz számít nekik.
2014. febr. 10. 20:53
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

És ezek után vársz választ?


Egyébként pedig, az ilyen "elkallódott" Facebook profilok töröltetése nem olyan egyszerű. Mivel jelszó-felhasználónév gondjaid vannak, nem tudod érdemben igazolni, hogy az a te profilod. Ennyi erővel akár én is akarhatnám töröltetni.

Valamiképpen fel kellene velük venni a kapcsolatot (ami nem is olyan egyszerű, mint hallottam), és megkérdezni, hogy ilyenkor mi a megoldás.

2014. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem, még ha Obama-val venném fel a kapcsolatot, akkor sem csinálnának semmit. Az van, hogy őket tényleg csak a pénz érdekli, mint a politikusokat. A pénz az első, a nép csak a második. Megszedik magukat és viszlát.
2014. febr. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!