Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan blokkolhatnám az...

Hogyan blokkolhatnám az előugró oldalakat?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete hogy ha bármire kattintok, akkor előugrik egy reklámoldal. Google chrome-ot használok, és minden be van állítva rendesen (nincs új szokatlan bővítmény, adblock telepítve van, nincs kivétel az előugró ablakok beállításnál, nincs megadva egy bizonyos oldal se kezdőlapnak, se új oldalnak).

2014. febr. 11. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd meg a chrome-os változatát
2014. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Talán még is tudom, hogy mi okozhatja ezt. Van egy viszonylag új bővítmény, de ezt nem én telepítettem, hanem automatikusan a Google, Media Player a neve, nem lehet se letiltani se törölni. Azért hiszem, hogy ez okozza, mert néha láttam kiírva a reklámnál, hogy Ads by Media Player.

De akkor ezt hogy töröljem ki, hogy ha egyszerűen nem engedi a Google?

2014. febr. 11. 15:08
 4/5 A kérdező kommentje:
A Google Store-ból töltöttem le az Aplock-ot és az Aplock Plus-t is, de továbbra is fennáll a probléma.
2014. febr. 11. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam azóta. De igen, a Media Player bővítmény egy vírus volt.
2014. febr. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!