Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lehet semmilyen bajom...

Nem lehet semmilyen bajom abból hogy egy fizetős filmes oldalra regiztem? IP cím alapján kideríthetik hogy ki regisztrált arra az oldalra?

Figyelt kérdés
Személyes adatokat nem adtam meg magamról, sem bankkártyaszámot, sem telefonszámot, sem semmit, mert regisztráció alatt semmi ilyet nem kértek, ezért azt hittem ingyenes a regisztrálás. Csak az email címemet és a jelszavamat tudják. Ha fellépek az oldalra mindig behozza az előfizetés aktiválását. Most inaktív vagyok az oldalon.
2014. febr. 14. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Arra nem tudnak kényszeríteni hogy fizess ha nem akarsz, utólagos fizetés nincs a neten de te alapból nem veszed igénybe a szolgáltatást.


Ezen felül pedig ha visszanézed a másik száz ilyen kérdést, mindenhol ugyanazt írják.

2014. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!