Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy legális fizetős oldal...

Egy legális fizetős oldal regisztrációja után követelhetnek pénzt? Csak egy véletlenül történő regisztrációból lehet-e bármi károm? HELP

Figyelt kérdés
Véletlenül regisztráltam, mert azt hittem az oldal ingyenes. Nem adtam meg a nevemet, a lakcímemet, sem a telefonszámomat, sem a bankkártyaszámomat. Az email címet ahonnan regisztráltam azt töröltem. A legszebb az egészben hogy nem törölnek le az oldalról, és én sem tudom magamat letörölni. Az oldalon mindig behoz egy olyan ablakot hogy aktiváljam az előfizetést. Inaktív felhasználó vagyok az oldalon. Bocsánat de nem igazán értek az internetes dolgokhoz.

2014. febr. 15. 20:37
 1/8 Tengor ***** válasza:
30%

A regisztráláskor elolvastad a feltételeket, nem? Akár azt is elfogadhattad, hogy a cégé mostantól a fedél a fejed felől...

Persze ezt nem fogják behajtani, de azért olvasd el a feltételeket!

2014. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oldalon az van hogy előfizetéssel nézhetem meg a fizetős tartalmat. Tehát tulajdonképpen nem tudok az oldalon megnézni semmit. Akkor van aggódni valóm? Már több hónapja regisztrálva vagyok, de még nem történt semmi.
2014. febr. 15. 20:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Írjon már valaki! Ez most tényleg komoly?
2014. febr. 15. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Kirakod ide a linket, hogy hova regisztráltál, vagy elküldöd privátban?


Szerintem nem tudják behajtani rajtad.

2014. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az oldalra az van odaírva hogy bankkártyaszámmal vagy PayPal-lal tudok előfizetni. De most nem tudok az oldalon megnézni semmit. Van aggódni valóm? Kissé felidegesítettem magam ezen.
2014. febr. 15. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Oldal neve?
2014. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tengor ***** válasza:
Amíg nem utalsz nem tudod használni az oldalt. Nem tudnak behajtani rajtad semmit. Miért nem olvasod el azt a nyamvadt felhasználási feltételeket és értelmezed, anélkül, hogy paráztatnád magad?
2014. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert ő is a szokásos write-only felhasználó, azért!

Kérdező, semmit nem fognak behajtani rajtad, de ha ennyire aggódsz, akkor már háromszor írhattál volna az oldal üzemeltetőjének. Az miért nem sikerült?

G.

2014. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!