Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megtudni a sajat...

Hogyan lehet megtudni a sajat wifi kodunkat?

Figyelt kérdés
A mienk, tehat nem maset akarom megtudni. A modem hatuljan levo jelszo nem hibas. Tesom valtoztatta meg a kodot, hogy en "nehuzzam a netet". Nem arulja el nekem, anyueknak meg azt hazudja, hogy neki sem mukodik a wifi. A gépet is allandoan hasznalja, tehat ott sem nagyon tudok internetezni.

2014. febr. 20. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Kérd el.
2014. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*hibas
2014. febr. 20. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb resetelni a routert és újrakonfigurálni-új jelszóval!
2014. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem adja meg, tobbszor kertem.
2014. febr. 20. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
reset aztán kódold le te ;)
2014. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 P.O.C. ***** válasza:

Reseteld ki, konfiguráld újra. Változtasd meg a Wi-Fi és a webes felület kódját. Ha sikerül, ragaszd le a reset gombot pillanat ragasztóval. Akkor ő fog szívni és te tudod használni. :D

Mielőtt azt mondod rothadék vagyok, szerintem simán megérdemli. Gondolom nem ő fizeti a netet, így semmi joga nincs kisajátítani.

2014. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Anya fizeti es csaladi, a szamitogep is. Csak ugye a szuleim nem ertenek hozza es beeteti oket. Akkor, ha nem lesz itthon megprobalkozok vele.
2014. febr. 20. 19:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerult megtudnom a jelszot, keresobe kell beirni, hogy [link] es ott lehet jelszot valtoztatni, magamtol talaltam ki. Csak nem tudom tesom mit erdemel ezert, a telefonja fajtajat adta meg jelszonak. Mit tanacsoltok?
2014. febr. 21. 21:39
 9/10 P.O.C. ***** válasza:
Változtasd meg a Webes admin felület jelszavát, hogy ő ne előzhessen meg, mikor rájön, hogy használod a Wi-Fi -t.
2014. febr. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kisdani83 válasza:
Router szervizt hívd fel, ha csak router. Ha okos eszköz, akkor a hotspot alatt tudod megnézni. Pl telefonodra rámész egy tablettel, és netezel vele.
2022. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!