Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet észrevenni, hogy...

Hogyan lehet észrevenni, hogy a Rendőrség nevű vírus megfertőzte-e a számítógépet?

Figyelt kérdés
Egy fél órája facebookon rámentem egy linkre, ami egy oldalra vezetett, volt egy videó, meg akartam nézni, és kidobott valami rendőrséges felugró ablakot. Kiléptem belőle, mondom tuti kamu, de azért mégis utánaolvastam. Csináltam egy víruskeresést Advanced SystemCare-rel meg Avasttal, és újraindítottam a gépet. De különbséget nem veszek észre. Ez azt jelenti, hogy csak egy felugró ablak volt? Vagy ettől még lehet vírus, csak még nem jelentkeztek a "tünetek"? Köszönöm a választ. :)

2014. febr. 21. 16:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én egy ártalmatan linket (növényest) akartam megnyitni a Facebookon, amikor lecsapott a tűzfal, a böngészőt bezárta, a netet letiltotta.
2014. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!