Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan USB W-Fi Adapter...

Létezik olyan USB W-Fi Adapter mely tud jelet is szórni? Vagy mindegyik fajta ilyen?

Figyelt kérdés
(( [link] ))

2014. febr. 22. 18:00
 1/3 Tengor ***** válasza:
Kell, hogy szórjon, különben hogy működne a dolog?
2014. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem az Access Point módra érti, hogy tud-e vele saját Wi-Fi hálózatot csinálni és nem csak csatlakozni tud vele meglévőkhöz. A válasz igen, mindegyikkel lehet. Vagy a saját szoftvere kell hozzá vagy külső szoftverrel, pl. Connenctify. Viszont USB adaptert erre használni óriási ostobaság. Hogy miért? Mert egy Wi-Fi router sokkal praktikusabb és gazdaságosabb, alig drágább egy ezressel. A fogyasztása meg szinte semmi, még ha 0-24h -ig a hónap minden napján üzemel is. Mindig a rendelkezésedre áll, működéséhez nem kell feleslegesen járatni egy számítógépet, ami kopik és fogyasztja a sok áramot.
2014. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Egyet értek hogy egy Router praktikusabb csak azért tettem fel a kérdést mert nem tudtam.
2014. febr. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!