Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam be a routert...

Hogyan állítsam be a routert hogy legyen internetelérés a gépemen?

Figyelt kérdés
Az a problémán hogy van egy TP-LINK WR740N routerem és boldogan használtam a a wifit a laptopomon és egyszer csak megszűnt és azóta nemjó akármit csinálok ugyon ugy.. de egyik laptomon sem... már visszavittem szervízbe küldtek egy vadonat újat, de azzal sem jó semmi... minden oké név jelszó, mac klónozást megcsináltam, amikor csstlakozni akarok csatlakozik, de azt írja hogy nincs internet elérés.. már mindent kipróbáltam több videot is megnéztem hogy csinálják leutánoztam a videoban jó lett.. nálam nem. Kérem valaki segítsen: DIGI-s kábeles internetem van semmi modem.. csak egy kábel. Ja és még olyan problémám is lenne, hogy már ezt az oldalt sem hozza be. Azt írja hogy nem található a keresett oldal... szoval még addig sem jutok el hogy beirjam hogy admin, admin... ( [link]

2014. febr. 25. 12:40
 1/4 soccerway ***** válasza:
linklogin.net/ sem jó?
2014. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soccerway ***** válasza:
tplinklogin.net/
2014. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megpróbálhatom, de ha ott is beállítom és ott sem sikerül?
2014. febr. 25. 14:25
 4/4 claidheamohmor ***** válasza:
Minek kellett a MAC-klónozás? oO
2014. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!