Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahonnan vissza tudom...

Valahonnan vissza tudom keresni, hogy honnan töltöttem le a zenét?

Figyelt kérdés

Keresek egy oldalt, ahonnan zenét töltöttem le, és tök normális oldal volt, kevés reklámmal, zenéket nagyjából elfogadható méretben tölti le. Na de nem is ez a lényeg. El volt mentve kedvencek közé, de pár hete újratelepítettem a böngészőm és elvesztek a kedvencek, ezáltal ez az oldal is. A nevére nem emlékszem sajnos. De a letöltött zenék nem tartalmazzák vhogy, hogy honnan lett letölve vagy vmi?

Előre is köszi!!



2014. febr. 25. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg a zene adatai között megtalálhatóak.

De vannak oldalak, amelyek nem írják be ezeket az adatokat a zene adataiba. Amit én használok az a download.nl. Ugyanazt tudja, mint azaz oldal, amiről te beszélsz. Amíg nem találod meg a zene adatai között, használd ezt, mivel itt is elfogadhatóak a méretek [link]

Egy tipp: ne a kisebb méretű zenéket töltsd le, inkább legyen pár megával nagyobb, jobb hangzást fogsz kapni.

2014. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de ma valahogy sikerült előkerítenem az összes linket ami a kedvencek között volt elmentve, szóval a letöltőt is!

Mostanában valami baja van a google chrome-nak, minden egyes megnyitásnál felhoz 6x egy hibaüzenetet, és amiatt próbáltam ki az újratelepítést, de nem oldotta meg.:/

Erre esetleg tudsz valamit?

2014. febr. 26. 10:34
 3/3 A kérdező kommentje:
ez a hibaüzenet: "Profilját nem sikerült rendesen megnyitni. Előfordulhat, hogy néhány funkciót nem tud használni. Kérjük, ellenőrizze, hogy a profil létezik-e, és hogy Ön rendelkezik-e a profil tartalmának olvasásához és írásához szükséges engedéllyel."
2014. febr. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!