Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internet szolgáltató...

Melyik internet szolgáltató adja a legjobb, "legszélesebb sávú, és a leggyorsabb" internet kapcsolatot a kettő közül? A UPC vagy Digi? (Budapest)

Figyelt kérdés
(A válaszért, zöld kéz jár)

2014. febr. 27. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Internetkapcsolat egyértelműen DIGI.

- Olcsóbb mint a UPC

- Sokkal nagyobb a feltöltési sávszélesség

- Nincs forgalmi korlát(!!)

- Nincs UPC-stílusú torrent korlátozás

- Nincs kéthavonta bedöglő kábelmodem

- Nincs hűségidő.

2014. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 claidheamohmor ***** válasza:
100%
...amennyiben a szolgáltatási területén laksz. Kábeles (mindegy, hogy koax vagy ethernet) jó, a tányéros DIGI zsákbamacska. Az ügyfélszolgálatuk ugyanolyan semmihez nem értő bölcsész pycsákból áll, mint a UPC-nél, de mindent összevetve a UPC-vel szemben egyértelműen (fényévekkel) jobb (ár/teljesítmény arány).
2014. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a DIGI-t tudom ajánlani. Nekem megadják a névleges sebességet is, és sosem volt vele problémám, míg a UPC-t állandóan szidják az ismerőseim, mert sokszor elmegy a net.
2014. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lindmayer ***** válasza:

digit tudom én is ajánlani

volt olyan időszak, hogy havi 500-600 gigás adatforgalmat generáltam, és semmit nem szóltak

2014. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mindenki megkapja a zöldet!
2014. febr. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!