Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi nézettségre van szükség...

Mennyi nézettségre van szükség egy forint bevételhez YouTubeon?

Figyelt kérdés
Vagyis beindítottam a bevételszerzést de úgy tudtam hogy 10 néző=1 forint de 200 néző után sem növekszik a nulla forintos összeg egyre sem...szóval hogy működik ez az egész?
2014. febr. 28. 01:14
 1/5 attila622 ***** válasza:
ahoz h pénzt tudjál szerezni ahoz először youtube partnernek kell lenned
2014. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1000 nezettseg utan fizetnek 1 USD-t. Szamold ki a tobbit.
2014. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah es elso jol irja. Partnernek is kell lenned.
2014. febr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

YouTube-csatornád akkor lehet alkalmas a YouTube Partnerprogramba jelentkezéshez, ha megfelel az alábbi feltételeknek:


A program elindult az országodban.** (ha a program nem elérhető az országodban, akkor figyelmeztetés lesz látható a bevételszerzési beállításaidban.)

A fiókod jó állapotban van, és korábban nem tiltották le rá vonatkozóan a bevételszerzési lehetőséget.

Eredeti, minőségi tartalmat töltesz fel, amely hirdetőbarát.

A videódban látható tartalmak megfelelnek az Általános Szerződési Feltételek és a Közösségi irányelvek dokumentumokban foglaltaknak.

Bizonyára áttekintetted a szerzői joggal kapcsolatos útmutató anyagainkat.

Ha megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor ismerd meg itt, hogy miként válhatsz partnerré.


Megjegyzés: nem használhatod bevételszerzésre az olyan videókat, amelyek az alábbiak bármelyikét tartalmazzák, ha nem rendelkezel az adott anyagot létrehozó vagy gyártó személy kifejezett engedélyével:


zene (például feldolgozás, zeneszöveg vagy háttérzene);

grafikák és képek (például fényképek és művészeti alkotások);

filmből vagy TV-műsorból származó részletek;

videojátékok és szoftverek képi anyagai. Kattints ide a további részletekért;

élő előadások (például koncert, sportesemény vagy show-műsor).

2014. febr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Öhm...az AdSense számlálójáig eljutottam, miért gondoljátok hogy nem vagyok YouTube partner? mindent lépésről lépésre csináltam, partner vagyok...
2014. febr. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!