Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videó újranézésénél...

Youtube videó újranézésénél miért tölti le a böngésző a videót újra és újra?

Figyelt kérdés
Régen akárhányszor újralehetett nézni a videót anélkül, hogy minden alkalommal letöltötte volna a böngésző, és ha egyszer megnéztem, utána akár internetkapcsolat nélkül is meglehetett nézni többször is. Most sajnos minden megnézés újabb 60-100 vagy akárhány megabájt adatforgalom. Ezen lehet változtatni? Belehet állítani valahol, hogy ne így legyen? Ez azért lenne fontos, mert mobilinternetem van és havi 12 gigát kell beosztanom , ezért minden megabájt spórolás fontos lenne. Amúgy Chrome-ot használok, de ugyanez a helyzet a többi böngészővel is.

2014. márc. 1. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a videót, aztán gépról annyiszor nézed meg amennyiszer akarod, végül pedig törlöd.
2014. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez böngészőből miért nem lehetséges, ahogy kb. 2 éve volt?
2014. márc. 1. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden fejlődik és sok dolog nem a jó irányba. Inkább visszafejlődés mint fejlődés.
2014. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem az én beállításaimon múlik, hanem a youtube szüntette meg ezt a lehetőséget? Már vírusmentes downloadert se egyszerű beszerezni. Tudtommal már illegális a letöltés, persze ettől még fizetős letöltő alkalmazások vannak. Linuxra meg talán semmilyen nincs, de majd szétnézek. Köszönöm a választ!
2014. márc. 1. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a beállításaidon múlik. Sokszor én is letöltöm, mert a gyors netem ellenére egy örökkévalóság pár másodpercet visszaugrani, 720p-ben letölteni meg 1-2 perc, utána saját lejátszóval úgy tekerem ahogy akarom.

Én világ életemben DownloadHelper Firefox kiegészítőt használtam a letöltéshez, Windows alá még esetleg, de Linux alá semmilyen letöltőprogramot nem tudok.

Illetve: [link] (keep és a vid közül töröld a felesleges pontot)

2014. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Létezik Linuxra is Firefox és a DownloadHelper is telepíthető rá, de ez eszembe sem jutott eddig. Anno winen a Torch böngészővel töltöttem le a videókat. Elég sok okosság van beépítve abba a böngibe.

Köszönöm az ötletet!

2014. márc. 1. 14:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Már telepítettem is és tökéletesen működik. Letölt, konvertál stb. Örök hálám az ötletért!
2014. márc. 1. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a flash hibája, nem a Youtubé. Hallomásból tudok olyat, hogy lehet állítani valahol egy "közös tárhelyet" a flashben, azt kell "no limitre" tenni és megoldja. De, hogy az hol van, azt már nem tudom. én sose találtam.
2014. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!