Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mekkora a Youtube maximum...

Mekkora a Youtube maximum feltölthető méret?

Figyelt kérdés

Korlátlanul lehet videókat feltölteni?


Olyat lehet hogy valaki vesz egy domaint és a saját szerverére teszi be a youtube csatornáját?

Full hd ben mekkora a maximális feltölthető videó? percben és gb-ban?



2014. márc. 2. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Olyan korlát van, hogy 15 percnél rövidebbet lehet feltölteni, ha nem vagy partner. Ez minden méretű videóra ugyanennyi.


A másikra a válasz: nem. Nem fog a YouTube beengedni az infrastruktúrájára idegen eszközt. Még ha fizetsz nekik, akkor sem.

2014. márc. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Beágyazott videóként természetesen.


Szerintem sokaknak megy úgy saját domain alatt de ők partnerek.



És akármennyi 15perces videót fel lehet tölteni, akár 1000db-ot is? Inygenesen?

2014. márc. 2. 01:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen. Ingyenes. Viszont, a partnerség is ingyenes, ami alatt azt értem "ingyenesnek" hogy, kapsz egy domaint + unlimited korlátlan feltöltési időt MINDEN VIDEÓNÁL csak, annyit kell tenned hogy, nem kattintasz rá, majd a szerződés elfogadása után a videóid mellet felbukkanó "$" jelet. És akkor nem kapsz havonta cash-t, de legalább nem vagy korlátozva, és használhatsz bármilyen domaint.
2014. márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jelre*
2014. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mármint ez valami adsense dolog ez a partnerség?


És ha szeretnék cache-t?

2014. márc. 2. 01:36
 6/15 A kérdező kommentje:
Akarommondani cash-t, pénzt :)
2014. márc. 2. 01:36
 7/15 anonim ***** válasza:
na már megint egy ilyen pénzes...hát sok sikert. de nagyon nem lesz könnyű azt elérni , hogy azért pénzt kapj , főleg akkora összeget...
2014. márc. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Félreértettelek. A beágyazás természetesen nem jelent gondot.

Partnerséghez igazolnod kell a fiókod. Ehhez meg kell adnod mobil számod, kapsz egy SMS-t, amiben egy kód van, ezt kell beírni, és megvan az alap partnerséged.

Ekkor kapcsolhatsz hozzá aktív adsense fiókot.


Ahogy az előttem szóló írja, nem lesz akkora összeg. Max. $0,01-t kapsz egy reklámért.


#1-es voltam.

2014. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen. Ahhoz, hogy sok cash-t tudj szerezni, kell egy bank kártya, ahová átutalja a "youtube" a pénzedet havonta. Viszont, ha nincs nézettséged, és filléreket keresel a videóiddal, nem éri meg bejelölni a "$"-t, (fizetést kérni) mert ebből még adót is levonnának, így hát kihasználhatod ennek a szolgáltatásnak a lehetőségeit, de ha tényleg nincs "eget rengető" nézettséged, szerintem ne kérj fizetést érte.


#3-as voltam...

2014. márc. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ok, nem kérek pénzt, de később is beállíthatom, hogy kérek pénzt, ha mondjuk megnő a nézettségem?


Bajom nem lesz ha beállítom, mert legfeljebb nem fizettetem ki a pénzt, hanem ott gyűjtöm és ha már elég pénz van akkor kifizettetem, és leadózom. 43% kb az adó most. 27+16%

2014. márc. 2. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!