Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyikünk csatornája jobb?

Melyikünk csatornája jobb?

Figyelt kérdés

Egyik haverom szerint az övé, ez természetes, szerintem meg az enyém :D De én szeretném tudni, hogy melyikünk csatornája a jobb.

Enyém: http://www.youtube.com/channel/UCYbz3FOYEZdoY0uSGeNITuQ?feat..

Övé: http://www.youtube.com/channel/UCp-zCW-vklxQTfTr_5RE1VA



2014. márc. 4. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarok megsérteni senkit, de az ilyen videókkal mi a célotok ?

Vagy ez most valami divatirányzat a fiatalok körében, hogy levideózzuk a játékot, készítünk pár ostoba videót a telefonunkkal, "oszt megy fel a YouTube-ra.

Kérdezem és: Miért ?

2014. márc. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szarkazmus ON


Jajj de jo! Ilyen csatornakat meg nem lattam a youtubeon soha. Teljesen eredeti!


szarkazmus OFF

2014. márc. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi eredetiség nincs bennük...

Most komolyan csináltál egy olyan videót ahol megmutatod ,hogy hogy kell letölteni a torrentet? Ne idegesíts...


Teljesen fölöslegesek az ilyen videók.

Inkább próbálj meg valami ÉRTELMES, ÉRDEKES videókat csinálni.


A haverodnak a videóiban meg üvölt a játék és a cuki falusi akcentusát meg nem lehet hallani


----------------------


Mind a két csatorna sz*r. Hanyagoljátok őket...

2014. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így van...meg ezek a mély töltetű társadalomkritikás videód, mint az a fészbukkos. nyilvánvaló te is használod, és te is ugyanúgy használod, de azért elhordod a nagy bölcsességeiddel, hogy így rossz, meg úgy rossz, meg nem tudják az emberek használni. tudom ennek mi a receptje. ahogy mások is írták. megnézed az általad nagyon ismert hasonló videósok csatornáját, ami gondolom odáig megy, hogy goodlike, meg herby meg ilyenek. látod, ők is megcsinálták már ezt a videót, jó nagy lett a nézettsége, hát akkor én is megcsinálom. tehát megpróbálsz lemásolni egy olyan dolgot, amit már máshol láthat bárki...meg a többi "tutorial" is...ha nem tényleg a leggagyibbra fókuszálunk, mint a torrent letöltés, azt te is csak valahonnan láttad, hogy hogy kell...tudnál programozni, írnál modokat, és azt mutatnád be, max akkor lenne ennek értelme...szerintem is töröljétek magatokat, mert csak a helyet foglaljátok.
2014. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezekkel. De valamivel el kell kezdeni. Lehet, hogy most még ilyen videók vannak, de tervezek saját ötlet által szőtt videókat is a közeljövőben. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy SZERINTETEK melyik a jobb.
2014. márc. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!