Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » BLOGGEREK! SEGÍTSÉG! Hogyan...

BLOGGEREK! SEGÍTSÉG! Hogyan törölhetek/tilthatok le valakit a "csoportos blogolásból"? Probléma a leírásban.

Figyelt kérdés
Khm, már 2011 óta van google fiókhoz kötött blogom. És még tavaly találtuk ki azt a mostanra már exemmel, hogy csináljuk együtt, mert ő is szeretett volna blogot, és ugye lehet csoportosan blogolni. Nem tudom hogy intézte, mert nem figyeltem mikor beszámolt, én pedig ennyire nem értek ehhez, nem tudom neki szerkeszteni a bejegyzéseit, én nem tudok bejegyzést írni vagy közzétenni, de még törölni sem, pedig már az is elég lenne mert kb. 1 évig voltunk együtt, szakítottunk, ami mind a kettőnknek fájó volt, viszont nem jutott eszembe kirakni őt ebből a blogosdiból, még meg se próbálkoztam vele, mert mostanában nem írta...erre fel ma ránéztem mert elég kicsi volt a nézettsége, és kíváncsi voltam írt-e valamit, erre nem elkezdett engem ócsárolni meg célzásokat tenni, és az új nőjéről írni?? Nem érdekel miről ír, de ne úgy tegye, hogy én lássam! Hogy tiltsam le/ töröljem ebből az egészből? Segítsetek, kérlek!

2014. márc. 4. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csudába az egészet, felejtsd el, s csinálj magadnak egy új blogot. Ha pedig többekkel akarsz közös blogot, akkor jól nézd meg és gondold át, kivel. Amúgy milyen témában blogolnál? Ha gondolod, esetleg társulhatnánk, én cikkeket írok.
2014. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem közös blogunk volt, hanem neki is van saját blogja és nekem is, de nem írunk egymás blogjába. Eredetileg ilyen fanblog volt, meg a cuki kis álmaimat akartam megvalósítani, aztán egy beteg online játékról írtam sokat, de miután már azzal se játszottam elveszett a dolgok lényege és most 0 ihlet. Mindig tervezek valamit, de semmise lesz belőle. ://
2014. márc. 15. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!