Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki ért a Fix ip cím...

Cser Fülöp kérdése:

Valaki ért a Fix ip cím beállításhoz? Hogy a router mindig ugyan azt az ip-t dobja egy bizonyos gépnek?

Figyelt kérdés
Megint meg változott az ip címem sajnos valaki teamwieveren tud nekem segíteni beállítani? így nem tudom a ts3 szerverem üzemeltetni de már a licence-t meg rendeltem rá :(

2014. márc. 8. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mármint a hálózaton belül, vagy külső IP-ről van szó?
2014. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem igazán értem :S Ha adok teamwiewert át tudod nézni annyi lenne a lényeg hogy a gépemnek mindig ugyan az legyen az ip címe a ts3 szerverem miatt
2014. márc. 8. 15:47
 3/17 A kérdező kommentje:
??
2014. márc. 8. 15:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szolgáltatódtól kéne állandó IP-t kérni, persze némi pénzért havonta. :)
2014. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 P.O.C. ***** válasza:

A router mögött vagy, akkor csak egyetlen külső IP címed van, ezt a router NAT -olja belő helyi hálózati címekre.

És minek a rövidítése a ts3?

2014. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kérdésemből ki derült hogy router mögött vagyok e vagy sem és köszönöm a némi pénz itt havonta 3900ft lenne a fix ip-ért a net 10mb/s és 4100 forint szóval a szolgáltató kenje a hajára a fix ip címét
2014. márc. 8. 16:12
 7/17 A kérdező kommentje:
a teamspeak 3 rövidítése a ts3 (beszélgető szerver)
2014. márc. 8. 16:13
 8/17 anonim ***** válasza:

" a szolgáltató kenje a hajára a fix ip címét"


akkor ennyi...

Ha szervert akarsz üzemeltetni, az bizony pénzbe kerül. Pl már az állandó IP is. Miért mit gondoltál, két szép szemedért ad majd ingyen a cég???

2014. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 P.O.C. ***** válasza:
Konferencia beszélgetést Skyepe -al is lehet csinálni. Ingyen van. Nem kell előfizeti fix IP szolgáltatást se.
2014. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 P.O.C. ***** válasza:
***Skype -al
2014. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!