Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki ért a Fix ip cím...

Cser Fülöp kérdése:

Valaki ért a Fix ip cím beállításhoz? Hogy a router mindig ugyan azt az ip-t dobja egy bizonyos gépnek?

Figyelt kérdés
Megint meg változott az ip címem sajnos valaki teamwieveren tud nekem segíteni beállítani? így nem tudom a ts3 szerverem üzemeltetni de már a licence-t meg rendeltem rá :(

2014. márc. 8. 15:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A szervert nem szórakozásból futtatom hanem a Counter Strike 1.6 szerverem mellé és lehet routerrel fix ip címet csinálni csak érteni kell hozzá nekem nem sikerült segítséget kértem ti meg jöttök a habi dumával!
2014. márc. 8. 16:29
 12/17 A kérdező kommentje:
A Router Menüpontjainál valahogy át lehet állítani hogy mindig ugyan azt az ip-t dobja a gépnek csak nem tudom melyik az éés hogy
2014. márc. 8. 16:30
 13/17 P.O.C. ***** válasza:

Nehogy már még neked álljon feljebb! Te kértél segítséget ember.

Az meg még mindig nem voltál hajlandó elárulni, hogy most fix helyi hálózati ip cím kell vagy fix internet cím. Utóbbit nem tudsz beállítani a routeren az hót ziher! Előbbihez meg kellene a router pontos típusa, amit szintén nem voltál hajlandó velünk közölni.

2014. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 claidheamohmor ***** válasza:
Tényleg lehet a routerrel kvázi fix ip-t összehozni, ha igénybe veszel valamilyen dinamikus dns szoldáltatást. Kétlem, hogy neked sikerülne. Talán majd ha hiszti helyett gondolkodni kezdesz.
2014. márc. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 claidheamohmor ***** válasza:
*szolgáltatást
2014. márc. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 claidheamohmor ***** válasza:

Azt is be lehet állítani, hogy a router a belső hálózaton fix ip-t osszon, de szerintem neked fogalmad nincs, miről beszélsz,és melyik dolog mire való.



... habi duma... dik mán :)

2014. márc. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 claidheamohmor ***** válasza:
...sőt, neked valószínűleg nem kell fix ip kiosztás, elég lenne egy address reservation (static assignment) :)
2014. márc. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!