Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a messengerbe?

Figyelt kérdés
Az éjszaka folyamán elszált a modemből a US felírat alatt lévő led.. de én kezdek félni,hogy nem a led szált el, hanem valami több is, mivel reggel óta nem tudok belépni msn-re,a kapcsolódási hibalehárító pedig a Kulcsfontosságú portokra jelez hibát:S. Javaslat,hogy mit tegyek??
2009. dec. 13. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

a modemmel semmi baj , az egyik ismerősömnek is ez a gondja és sok mindenkinél hallottam már ezt a problémát

de sajnos azt nem tudom meg mondani hogy mi tévő légy

2009. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az msn-em nekem sem működik napok óta :(
2009. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mert hüje kis köcsög vagy..egyértelmű nem?"


te meg egy barom fassz.opó ge.ci

2009. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de net van? google bejön v melyk böngészöbe?
2009. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha a modemnek semi baja akor a dátum idöt álicsd be hejesen a gépeden és be enged nekem mikor bekötöték a netet

kb 3 honapig nem tutam miért nem enged msn be belépni...akor egy forumon olvastam hogy idö dátumnak pontosan be kell legyen álitva és sikerült!!

2009. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hejjesen irnya tunni köll ...

Egyébként az a gond, hogy nagyon komoly támadás (vírus) folyik a MSN ellen, ha nem enged be, akkor kiváló a vírusok elleni védelem a gépeden. Nézd meg a többi kérdést, nagyon sokan kaptak vírust, van, aki reggel viszi szervizbe a gépét. Egyébként nálam az ESET Smart Security tiltotta le ezt a kapcsolatot.

2009. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...egy választ nem tudom,hogy mekkora f'sz paraszt írta...!

Hát az megeshet,hogy a túl erős vírusvédelem miatt van.Vipre antivirust használok és Outpost Firewall Pro 2009-et.=) Nekem ezek nagyon megfelelnek:D.Szerintem próbáljátok ki.Elég erős programok,de megéri:),mióta ezeket a programokat használom nem kellett újratelepítenem a rendszert.:)

2009. dec. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!