Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy laptopom amin újrarakt...

Van egy laptopom amin újraraktam az XP-t és a WIFI hálóati kapcsolat eltűnt mert a laptopon van WIFI beépítve gyárilag. Hogy tudom ezt visszahozni? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
drivereket felraktad?
2014. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincsenek driver cd-k
2014. márc. 11. 00:04
 3/10 A kérdező kommentje:
és mikor a routertnek az ip címét beírom a mozilla firefox url keresőjébe nyomok egy entert és az jön be h a kapcsolódás sikertelen.. és nem ennek kéne h bejöjjön hanem a routernek a felhasználó és jelszónak hogy betudjak lépni a routerbeállításokba
2014. márc. 11. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Wifin keresztul akarsz belepni a routerbe? Nehezen fog az ugy menni, ha a wireless meghajtok telepitve sincsenek, ergo nem is latja az oprendszeret az eszkozt.

Lapotpodhoz pedig a gyarto hivatalos oldalan keress meghajtokat.

2014. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na most töltöttem le a routernek a telepítőjét.. kattintgatok hogy tovább-tovább és kiirja hogy error mert hogy nem ismeri fel a gép a routert ?!?!? :OO mostmát tényleg nem értem miért??? mikor az a telepítője már mindent csináltam hogy ismerje fel de semmi. a wifit is hogy találom meg ezen a szar laptopon? valaki mondja már meg :(
2014. márc. 11. 00:59
 6/10 anti paladin ***** válasza:

A wifi driverét kell felrakni, nem a router "telepítőjét".


Szerezz be egy aida64-et, azzal meg tudod nézni a noti wifi adapterének a pontos típusát és gyártóját. Azután ezt a két adatot beütöd a gugliba és letöltöd az oprendszer típusának megfelelő drivert.

Telepíted és kész.

2014. márc. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anti paladin ***** válasza:
Vagy másik lehetőség, hogy megnézed a noti pontos típusát (általában ráírják a gép valamelyik matricájára az alján, szépen rákeresel a neten a gyártó weboldalára és leszeded a noti típusának és az op.rendszerednek megfelelő wifi drivert.
2014. márc. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 coopper ***** válasza:

Vagy :


Próbálkozz a hardverazonositó alapján drivert keresni


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tengor ***** válasza:
Esetleg barmolás helyett szakira is bízhatnád a gépet. Gondolom nem tetted fel a chipset driverét, a VGA-ét sem...
2014. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XP Sp3-at raktad fel ugye?
2014. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!