Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on kérdezem, ha oda...

Youtube-on kérdezem, ha oda van írva a videóba a zene címe, és előadója, akkor is letiltják a videót?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a címen múlik hanem a jogi állapotán. Ha a jogtulaj valamennyire megengedi a terjesztést, akkor elfogadják a hanganyagot vagy korlátozzák pár országban. Ha nem, bármit csinálhatsz mert elnémítják.
2014. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ,és azt meg lehet csinálni,hogy elmondom,milyen zene menne a videó alatt?Vagy megemlíteni sem lehet?Mert láttam már olyan videókat,hogy még dúdoltak is zenét,mégsem lett letiltva a videójuk.
2014. ápr. 13. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak a zenén múlik. Vannak feltöltéseim különböző jogi állapotú zenei tartalommal, egyikhez sem írtam semmit. Magától felismeri a zenét és annak jogi helyzetét, és aszerint vagy kiírja a videó alá, vagy letiltja.


Nem tudsz trükközni, mert a rendszer feltöltéskor is szűr, és bejelentésre is, és valószínűleg különböző menetekben a feltöltés után is.

2014. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!