Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wireless router és a Goclever...

Wireless router és a Goclever R83.2 tabletem összeköthető e kábelen? Az ok, hogy néha túl sokáig tart a kapcsolódás wifin keresztül, így egyszerűbb lenne, ha bedugnék egy kábelt a mikro usb csatlakozásába . Lehetséges volna ilyesmi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést...


Szóval, te USB kábellel akarsz routeredből a tabletedbe/telefonodba "Vezetékes hálózatot" létesíteni?


Butaság.

2014. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem lehetséges . Kösz csak erre voltam kíváncsi !
2014. márc. 13. 06:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Nembiztos hogy teljesen butaság. Elméletileg van olyan hogy LAN to MicroUSB. Ezt írd be a gugliba, és láss csodát, sok mindent fogsz találni. Veszel egyet(nem drága kb 1500FT), és vagy mükszik vagy nem.
2014. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Matkuka te komolyan hiszel az ilyenekben? Már nem azért, de nem kicsit röhögtem fel..


Igen,vannak olyan átalakítók amik működnek, Nem is kevés de ilyet hogy Micro USB--LAN/UTP lehetetlen, hisz kábelezésben is telljesen kulimboznek...

2014. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tényleg van ilyen .

Ezt a videót nézzétek meg

https://www.youtube.com/watch?v=AoAvY_TPb8A

2014. márc. 14. 06:25
 6/15 A kérdező kommentje:

Ma voltam egy boltban , megmutatták és működőképes

Így néz ki és 4700 ft az ára .

[link]

Csak azért mondom el , hátha mást is érdekel .

2014. márc. 14. 11:23
 7/15 claidheamohmor ***** válasza:

Na, ez már döfi.

A kérdés inkább az, hogy, bár majdnem biztos vagyok benne, hogy számítógéppel működik a dolog - de vajon tablettel is??

2014. márc. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 claidheamohmor ***** válasza:
illetve pontosítok: a goclever tablettel :)
2014. márc. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gocleverrel még nem tudom . Az eladó nagyon állította , hogy működnie kell , de nem volt nálam annyi pénz , hogy megvegyem . Azt mondta , hogy ezt direkt erre találták ki , mert ugye a Wifi nem annyira stabil mint ha kábellel volna összekötve . De ha megveszem , feltétlenül beírom majd az eredményt . Bár igazad van , meg kellene kérdezni , hogy nem lehetne e előbb egy próbát csinálni
2014. márc. 15. 18:50
 10/15 claidheamohmor ***** válasza:

Oké, várjuk az eredményt. Bár szerintem ezzel a megoldással pont a tablet hordozhatóságának az előnye vész el. Meg azért majdnem 5000 forint...

Mit jelent az, hogy túl sokáig tart a kapcsolódás? Percek?

2014. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!