Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Társkereső. EU oldalról...

A Társkereső. EU oldalról hogyan tudom magam letörölni?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindenhol letörölni magam de sehol sem tudtam, pedig jó lenne valami úton módon megoldani, mert egyrészt baromira nincs rá szükségem, másrészt pedig irritál az, hogy folyton kapom az értesítő leveleket az e-mail címemre. Aki már volt regisztrálva ezen az oldalon és sikerült magát valahogyan letörölnie, vagy csak szimplán tudja, hogy hogyan lehet letörölni onnan a profilomat, akkor az kérem írja meg. :) A választ, előre is köszii! :)

2014. márc. 13. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

"Amennyiben 14 év alatti személy magát idősebbnek kiadva regisztrál, a regisztrációt a Szolgáltató haladéktalanul törli."

javaslat: vedd rá vmelyik ismerősödet, hogy jelentse a weboldal üzemeltetőinek, [link] ....hogy nem vagy még ennyi idős!

másik lehetőség:

V. Jogérvényesítés

1. A Szolgáltató eljárása A felhasználók panaszaikkal, kifogásaikkal fordulhatnak közvetlenül a Szolgáltatóhoz, aki minden tőle telhetőt megtesz az esetleges jogsértések megszüntetése és orvoslása érdekében. A Szolgáltató álláspontjáról, megtett intézkedéseiről a felhasználót tájékoztatja.

2. A jogérvényesítés módja A felhasználó az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény alapján jogait az alábbi módokon érvényesítheti: - Panaszával fordulhat közvetlenül a Szolgáltatóhoz,

( [link] ) aki a panaszt kivizsgálja;

- Tiltakozhat az adatok kezelése ellen, mely esetben a Szolgáltató 15 napon belül megvizsgálja a tiltakozást és döntést hoz;

- Fordulhat a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatósághoz (www.naih.hu);

forrás: [link]

2014. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!