Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működnek a dolgok eBayen?

Hogyan működnek a dolgok eBayen?

Figyelt kérdés
Reggelni szeretnék erre az oldalra és vásárolni meg árulni is szeretnék. Annyira nem vagyok jártas az ilyen dolgokban és azt szeretném megtudni, hogy ez mennyire legális? illetve ha lenn egy olyan aki szívesen elmagyarázná nekem akár pm-ben akkor annak nagyon hálás lennék
2014. márc. 15. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a rendelésről tudok írni pár szót (tényleg csak keveset). A fizetés PayPal on keresztül történik, azaz beírod a bankkártyaadataidat, és átutalják a pénzt paypalra, és onnét az eladónak. Én még csak 1-2 ezer forintba kerülő dolgokat rendeltem, de ha Kínából rendelsz, akkor ez olyan 3-5 hét . Ha kell plusz költséget fizetned a szállítás miatt (Vám, esetleg postaköltséget számolnak fel), akkor azt feltüntetik. Itt is ugyanúgy van fixáras termék, és olyan amire licitálni lehet, mint a legtöbb oldalon (pl magyarok: vatera, apród, jófogás). Remélem ezzel tudtam valamennyit segíteni!
2014. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mennyire megbízható?
2014. márc. 15. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az változó. En eddig csak olyan cégtől rendeltem, aminek 95 % felett volt a vásárlói elégedettsége. Amiket rendeltem, eddig mindig megkaptam. Magánszemélytől viszont még nem rendeltem, de az is széles skálán változik. Egyébként az eBay nek van pé
2014. márc. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nz visszafizetési garanciája, ha jól tudom 14 nap. A PayPal is elég biztonságos, szerintem igazán megbizható.
2014. márc. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és az eladás hogyan működik?
2014. márc. 16. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!