Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így működnek a dolgok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így működnek a dolgok? A lányoknál szerintem többé kevésbé igen, de a pasiknál is? Mert ők egy kicsit elfogadóbbak a lányok hibái iránt, mint fordítva, ezt tapasztalom legtöbbször én és minden ismerősöm is. Ti hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 11. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Agyi dolog.A nő a részletekre figyel még a férfi egy egészet lát és az alapján ítél.
2013. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bizonyára...
2013. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lány része kb. a 20 éves korig igaz. Utána hülyeség.

A fiú része pedig teljesen igaz :D

2013. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jó. :D
2013. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezzel a dologgal, hogy 20 felett nem érdekli a legtöbb lányt a pénz, lehet nagy butaságot mondtál. Mert szeretik a tehetős férfiakat általában.
2013. okt. 11. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég sarkított és általánosító ez az egész, nem mindenkire igaz, de vannak, akikre igen, mindkét nemből. Poénnak nagyon jó amúgy. :D

Egyébként én azt tapasztaltam, hogy a férfiak kevésbé elfogadóak a külsővel kapcsolatban. Pl. több lány nemhogy elfogadja, de még szereti is, ha egy pasin van felesleg, mert az olyan aranyos, macis. Ha viszont egy lányon van felesleg, akkor ott nincs mese: ő egy randa tehén. :D

2013. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy a lányok egy mackós pasit elfogadnak, ha helyes arcra. Ha a teste sportos, de az arca nem annyira vonzó, akkor észre sem veszik. A pasik ha a kettő közül (arc vagy test) egyik bejön és megfelelő a jelleme a csajnak, akkor már tetszik nekik.
2013. okt. 11. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést. A link aranyos, de nyilván nem szabad komolyan venni. Nem mellesleg kismellű lányként ha komolyan venném, kesereghetnék sokat...


Egyébként engem speciel dobtak már emiatt. Merthogy nem olyan a mellem, mint kéne. Na kérem szépen, ez az igaz szerelem.

2013. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!