Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ciki, ha volt...

Szerintetek ciki, ha volt osztálytársaim nem jelölnek vissza facebookon? Vagy visszaigazoltak, majd töröltek.

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 01:22
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
De az csak azt írja hogy autizmushoz hasonló. Azt nem hogy konkrétan mi a gond.
2014. márc. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Jó, nekem konkrétan az a bajom, hogy könnyen ingerelhető vagyok, sőt, sokszor egyik pillanatról a másikra dührohamot kapok bármi ok nélkül, ezért napi háromszor nyugtatót kell bevennem.


Olyan szinten rend- és tisztaságmániám van, ami már nem normális. Például a szekrényen minden egyes dolognak vonalzóval mérem ki a helyét, és annak ott kell lennie mindig. 6 felsőt képes vagyok egy órán keresztül hajtogatni, hogy tökéletes legyen, és egymásra pakolásnál hajszál pontosan rakom be a szekrénybe, a szivárvány színeinek megfelelő sorrendben. Igazából egy múzeumként rendezem be a lakást. Ha valaki a kinti cipőjét nem veszi le a bejárat előtt és bemegy vele a lakásba, majd' leszedem a fejét.


Évek óta súlyos alvásproblémám van, hatalmas adagokban kell szednem az altatót, hogy el tudjak aludni, különben képes lennék napokig ébren lenni.


Nem szeretek közösségben lenni, főleg nem együtt dolgozni valamin másokkal, sokkal jobb, ha egyedül vagyok, és egyedül csinálhatom meg a feladatot, mert akkor teljesen olyan lesz, amilyenre én akarom, mivel én a tökéletességre törekszem, a többieket pedig ez annyira nem érdekli. Nem tudok másokhoz alkalmazkodni, ahogy mások se hozzám.


Valamiből átlagon felüli a tudásom, valami meg nagyon nem megy, hiába próbálkozom vele éjjel-nappal. A nyelveket pár hét alatt képes vagyok alapszinten megtanulni, ezért már két nyelvet felsőfokon (angol, francia), egyet középfokon (finn) hármat pedig alapfokon (japán, ntudok.

2014. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, az előző túl korán átment. De akkor még egyszer.


Nekem konkrétan az a bajom, hogy könnyen ingerelhető vagyok, sőt, sokszor egyik pillanatról a másikra dührohamot kapok bármi ok nélkül, ezért napi háromszor nyugtatót kell bevennem.


Olyan szinten rend- és tisztaságmániám van, ami már nem normális. Például a szekrényen minden egyes dolognak vonalzóval mérem ki a helyét, és annak ott kell lennie mindig. 6 felsőt képes vagyok egy órán keresztül hajtogatni, hogy tökéletes legyen, és egymásra pakolásnál hajszálpontosan rakom be a szekrénybe, a szivárvány színeinek megfelelő sorrendben. Igazából egy múzeumként rendezem be a lakást. Ha valaki a kinti cipőjét nem veszi le a bejárat előtt és bemegy vele a lakásba, majd' leszedem a fejét.


Évek óta súlyos alvásproblémám van, hatalmas adagokban kell szednem az altatót, hogy el tudjak aludni, különben képes lennék napokig ébren lenni.


Nem szeretek közösségben lenni, főleg nem együtt dolgozni valamin másokkal, sokkal jobb, ha egyedül vagyok, és egyedül csinálhatom meg a feladatot, mert akkor teljesen olyan lesz, amilyenre én akarom, mivel én a tökéletességre és a precizitásra törekszem, a többieket pedig ez annyira nem érdekli. Nem tudok másokhoz alkalmazkodni, ahogy mások se hozzám.


Nem vagyok egy beszédes típus, általában csak akkor szólalok meg, ha kérdeznek, vagy ha valami nagyon fontos dolgot kell elmondanom. Ezért sokan azt gondolják, hogy nem is tudok beszélni.


Valamiből átlagon felüli a tudásom, valami meg nagyon nem megy, hiába próbálkozom vele éjjel-nappal. A nyelveket pár hét alatt képes vagyok alapszinten megtanulni, ezért már két nyelvet felsőfokon (angol, francia), egyet középfokon (finn), hármat pedig alapfokon (japán, német, koreai) tudok. A térképeket fotóként rögzíti az agyam, szinte mindenről tudom pontosan, hogy hol található, ha már egyszer utánanéztem. A világ összes fővárosát tudom, és nagyjából 30 ország közigazgatási egységét a székhelyekkel együtt, anélkül, hogy meg akartam volna tanulni. Egyszerűen csak megjegyzek minden ilyet.


A helyesírási hibákra meg allergiás vagyok, de nagyon.


Szóval vannak gondjaim, ebből van pozitív és negatív is.

2014. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Jól nézel ki?
2014. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mások folyton dicsérnek, meg ismeretlenek is próbálkoztak már nálam, de én nem tartom magam szépnek. Átlagos kinézetem van, csak én nem öltözködöm úgy, hogy több látszik belőlem, mint ami takarásban van. És legalább tudok normálisan beszélni, nem egy-két bizonyos szóval kezdek és fejezek be minden mondatot. De ez miért érdekel annyira?
2014. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Küldj képet. Olyan vagy mint Monk úr, csak lányban?
2014. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Mi Jemen fővárosa? Gyorsan gyorsan gyorsan!
2014. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem küldök. Amúgy meg Szána, de mióta kiírtad és én észrevettem, már 36-szor is utánanézhettem volna. Így nem lehet ezt lemérni.
2014. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Monk a kedvenc filmed?
2014. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Látom, jól érzitek magatokat :D

Örülök, hogy így egymásra találtatok :P :D

2014. márc. 18. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!