Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Interpals. Net, hogy lépjek...

Interpals. Net, hogy lépjek kapcsolatba emberekkel?

Figyelt kérdés

Mit írjak egy-egy embernek?


Hello, szia.. szeretnélek megismerni? .. vagy mit?


Egy másik kérdés, hogy hogyan lehetsz "híres"? Vagyis van akiknek ír 200 ember és van akinek 1 se, hogyan lehet felhívni magadra a figyelmet? (ne azt írjátok, hogy azért nem ír senki mert nem nézek ki jól vagy ilyesmi, szerintem egész átlag fejem van :D )


Köszi


2009. dec. 15. 21:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Pl. neki is tele van az AL-ja


[link]

2009. dec. 15. 21:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom... Mondjuk keress magadról egy jó képet, és tedd ki azt. Szerintem az is fontos lenne, hogy írj magadról valamit, inkább hosszabbat mint rövidebbet, aztán töltsd ki a fovourite movies, music stb. részeket is.

Nem tudok igazán segíteni, én csak ma regisztráltam, már írtak páran. Szóval szerintem az a lényeg h a bevezetődben írj magadról sok mindent, mert én is szívesebben írok valakinek, aki írt is magáról vmit. Hajrá!

2010. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!