Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ötleteket adna-e, hogy...

Valaki ötleteket adna-e, hogy hogyan kerüljek kapcsolatba Brit vagy Amerikai emberekkel, nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés
Sok időt fordítok nyelvtanulásra, de be kell látnom ha nem fejlesztem a szövegalkotási készségemet akkor nem fejlődök sehova. Sokat töprengtem hogy mit csináljak, ilyen ötletek átfutottak az agyamon, mint pl Angol szerón wowozni, vagy angol klánt szerezni call of dutyba. Chaten is próbálkoztam, de ott csak szexmániásokkal találkozik az ember. Bármilyen ötlet, elképzelés érdekel még akkor is, ha hülyeség.
2011. júl. 29. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű: Facebook.

Rengeteg klub van pont erre a célra.

2011. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnál egy nyavalyás könyvet angolul? Mondjuk olyan gyűrűk ura szintűt. Akkor még talán ragad is rád valami. A f@szbúkról meg a wow-ból csak a lol meg kthxbye fog rád ragadni, és ha majd meg kell szólalnod angol anyanyelvűek előtt, akkor aztán lesz roflmao.
2011. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy keressek rá arra a klubra?
2011. júl. 29. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
penpal, learning English, msn, yahoo, stb.,
2011. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.sharedtalk.com

itt mindenki beírja, hogy mi az anyanyelve, meg hogy milyen nyelven szeretne megtanulni.

Hátránya, hogy itt általában neked is segítened kell valakinek a magyar nyelvben, és így nem lesz olyan hatékony az angoltanulás...


Én a chatet javaslom, szerintem lehet azért találni nem-szexmániásakat is.

2011. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is épp ezt akartam kérdezni, mind angol mind pedig német nyelv gyakorlása érdekében. Mondanám, hogy beszélek, gyakorlom az angolt, de angolból még alap szinten vagyok szóval csak visszatartanálak a nyelvtanulásban sok sikert!!!!:)
2011. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és a www.sharedtalk.com oldal ingyenes???
2011. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!