Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet ilyen magas a pingem?

Mitől lehet ilyen magas a pingem?

Figyelt kérdés

Invitelnél vagyok és nem értem mitől magas a pingem. Letöltés/feltöltés tökéletesen működik, de a ping nem jó és idegesít, hogy 100x kell frissítenem egy oldalt, hogy betöltse.


Torrentet bezártam, akkor is csinálta. A mobilnetemnél nem csinál ilyet a böngésző, tehát nem a chrome, nem a firefox és nem is az explorer a hibás és a géppel sincs semmi gond. Mit tudok csinálni? Pár napja kezdődött ez az egész, de már régebben is alkalmanként tapasztaltam. Betelefonáljak invitelhez? Tudnak valamit csinálni? Vagy váltsak, amint lejárt az előfizetés rá?


2014. márc. 20. 22:30
 1/2 Tengor ***** válasza:
Milyen magas a pinged? DNS-ek jól vannak beállítva? Esetleg próbáld ki a Google DNS szervereit!
2014. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, azt hiszem sokat segítettél.


Bár nem nagyon értettem mit mondtál, de rákerestem erre a Google DNS szerverre és találtam egy kisebb leírást angol nyelven, amit végigcsináltam és beállítottam internet kapcsolatnál azt a DNS-t, négy darab 8-ast írtam be, aztán lecsatlakoztam majd vissza az internetre és utána már egyből bejött minden oldal elsőre. Utána kíváncsiságból kiszedtem eredeti állapotra az egészet, ami beállítás előtt volt és megpróbáltam úgy netezni.. hát ismét nem töltött be egyik oldal sem, aztán visszaállítottam megint ezt a DNS-t manuálisan és most jó. Remélem így marad és tényleg ez volt a probléma.

2014. márc. 21. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!