Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassulhatott be ennyire...

Mitől lassulhatott be ennyire az internet?

Figyelt kérdés

Tegnap még 15 Mbit letöltés és 2-3 Mbit feltöltés volt 30-40 ms ping mellett ma reggel óta meg ilyen a net: [link]

Szinte használhatatlan. A gyakorikerdesek.hu is alig akart bejönni. Egy csomószor újra kellett kezdeni az oldal töltését mert félig bejött és aztán megállt.

Már felhívtam a szolgáltatót is de azt mondták hogy ők nem látnak problémát és hogy nálam lehet valami gond.

Nem tudom milyen gond lehet nálam hiszen semmit sem állítottam el tegnap óta.

Mégis mitől lehet ilyen lassú az internet?



2014. márc. 23. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szomszéd lopja a netet || torrentezel.
2014. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok xxx-et nèztèl...
2014. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Véletlenül nem mobilinterneted van?


Mert ha igen, akkor azt csúnyán bekorlátozták. 128 kbit/sec a maximális le és feltöltési (1x egy irányba) sebesség, mert lehasználtad a csomagodban foglalt adatmennyiséget és csak a következő fordulónapkor tölthetsz le és fel a területileg elérhető maximális sebességgel.

2014. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem lopja a netet.

Most változtattam WPA2-PSK kódot de ugyanúgy lassú.

Torrentezni csak nagyon ritkán, havonta egyszer-kétszer szoktam és akkor is csak Divx filmeket szedek le.

Mellesleg korlátlan a net szóval ha esze-veszetten töltögetnék akkor sem kéne ilyen lassúnak lennie,

2014. márc. 23. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mobilnet.

Az utcáról jön egy kábel amit csatlakozik egy Speedport W721V eszközbe.

Erre lehet WiFi-n meg UTP kábellel is csatlakozni és mindkét esetben ilyen lassú a net.

2014. márc. 23. 18:24
 6/8 anonim válasza:
Sztem ott akkor mégis szolgáltató felöli a probléma, tehát mindenképpen kérj hibajegy rögzítést és a munkatársaik 72 órán belül kimennek megnézni. Ha külön kéred a hibajegyet akkor kötelesek felvenni. Annyit tudok javasolni, hogy reseteld a rootert és ha utána se működik akkor usgyi a szolgáltatóhoz.
2014. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nem lehet hogy a Speedport W721V cucc adta meg magát?


Csak mert elég régi már. Kb 5 éve van itt nálam plusz múlthéten portalanítás közben véletlen lelöktem az asztalról. Elég nagyot csattant a padlón. Először azt hitten elromlott mert össze-vissza villogtak rajta a LED-ek és nem volt net meg IPTV sem de aztán újraindítottam és működött.

2014. márc. 23. 18:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen felvették a hibajegyet, ma kijött egy szerelő aki ezt a Speedport W721V cuccot kicserélte egy W724V-re és most már ilyen a sebesség:


[link]


Mondjuk érdekes hogy 15/1 Mbitre fizetek elő és ehelyett majdnem négyszeres feltöltést kapok de engem nem zavar. :D

2014. márc. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!