Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a gondom hogy a netes...

Az a gondom hogy a netes videóknál, zenéknél (youtube, indavideo. Stb) 1-2perc után megállnak és van hogy zöldre vált a video háttere a hang meg bevillan egy másodperce mindig. (Win7, Chrome van) de más böngészőknél is ezt csinálja. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Video beállitásainál hardvertámogatottságot próbáltam ki-be, flash, shockwave, böngésző frissitést is csináltam de ezek után is megmaradt a probléma.

2014. márc. 23. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Videokártya probléma. Próbálj drivert frissíteni. Ha friss, próbálj régebbi verziót.
2014. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is ez a bajom!!


Hogy kell azt csinálni 1-es, meg tudnád nekem mondani?

2014. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bednár Anikó válasza:
Nekem is az a problémám, szóval nem hiszem, hogy a géppel lenne baj, vagyis gondolom, hogy nem egyszerre halt meg mindenki videó kártyája. :)
2014. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már sokmindent kipróbáltam, már csak az újratelepítés maradt ami segíthet, de ha valaki rájön közben a megoldásra akkor szóljon!
2014. márc. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!