Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok olyan bejegyzést...

Hogyan tudok olyan bejegyzést írni az idővonalamra a facebookban, hogy csak az lássa akit én akarok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyenként nem tudsz ismerősöket kiválasztani arra, hogy lássák a posztod. Ha pár embernek akarod láthatóvá tenni, akkor két opciód van. Vagy elküldöd körlevélben, vagy létrehozol az ismerőseid közt egy olyan csoportot, amibe őket válogatod bele. Ha ez megvan, akkor a bejegyzés megírásakor a szövegdoboz alján kiválaszthatod, hogy ki lássa, és kiválasztod a csoportot, amibe ők tartoznak.
2014. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem igazán értem, de kösz
2014. márc. 24. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit nem értesz.


Első opció: körlevél. Nyitsz egy üres levelet, a tetején beválogathatod a címzetteket.


Második opció: létrehozol egy csoportot. A hírfolyam bal oldalán van egy olyan menü, hogy Barátok. Ha rákattintasz, akkor feljön egy menü, kiválasztod a Lista létrehozása pontot (zöld színű). Beválogatod azokat, akiket akarsz.

Utána ha létrehozol egy bejegyzést a faladon, akkor kiválaszthatod a szövegdoboz alján, hogy csak ez a listányi ember lássa a bejegyzésed.


Szerintem a körlevél egyszerűbb.

2014. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!