Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vala ki írja már meg, hogy...

Vala ki írja már meg, hogy meglévő alapértelmezett mozilla firefox böngészőmnél hogyan lehet a következőt beállítani?

Figyelt kérdés
Ha megnyitom a böngészőt a google kereső volt beállítva kezdőlapként és most a bal felső sarokba ezt írja ki No site configured at this address lefordítottam ezt jelenti nincs hely beállítva ezen a címen ez mit jelent és milyen beállítást kell végeznem, hogy helyre álljon?
2014. márc. 29. 07:46
1 2 3 4 5 6
 1/54 csacsi2 ***** válasza:

Beállítások->általános->kezdőlap

[link]

2014. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó még abban segíts már légyszives,hogy a meglévő mozilla firefox böngészőm most alapértelmezett érdemes e úgy beállítni,hogy ne alapértelmezett legyen ha igen,légyszives írd már le konrétan hogyan kell?
2014. márc. 29. 14:22
 3/54 csacsi2 ***** válasza:

Ha ezt használod sűrün akkor igen. Ez azt jelenti, hogy a windows ezt fogja megnyitni, ha pl egy program weboldalt akar megnyitni (pl súgó,honlap...), és a webes fájlokat hozzátársítja.

Beállítások->Speciális fül Rendszer beállításai: indításkor ellenörzés, hogy alapértelmezett böngésző -nél pipa.

2014. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó akkor maradjon alapértelmrzett?
2014. márc. 30. 13:05
 5/54 csacsi2 ***** válasza:
Hagyd azon. Azon is múlik hogy melyik Internet Explorer van a gépeden, mivel az IE8 és azelőtti verziók (XP-k) nem támogatják pl a HTML5 -öt.
2014. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Rendben hagyom úgy.Windows xp operációs rendszer van gépen.
2014. márc. 30. 16:16
 7/54 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó abban segíts már légy szíves,hogy ha ugyanennél a böngészőnél a felső hosszú keresőmezőbe beírom a keresendő kifejezést rákeresek és nekem úgy van beállítva a böngészőm ha a keresőmezőbe beírom a keresendő kifejezést és ha kikapcsolom a gépet és legközelebb bekapcsolom és a plusz jellel nyitok egy új lapot és rögzíteni lehet azt az oldalt amit korábban néztem.Az problémám ezzel,hogy amit rögzíteni szeretnék a gép újra bekapcsolásakor és plusz jellel új lap nyitásakor nincs az új lap oldalon hogy rögzíteni tudjam.Ezt hogyan lehetne valahogy orvosolni,hogy idáig megjelent amit rögzíteni akartam és most nem jelenik meg?
2014. márc. 31. 09:17
 8/54 csacsi2 ***** válasza:

Ha rögzíted a lapot és az előzmények törlése bezáráskor nincs bepipálva akkor a legutóbb megnyitott oldalak ismét megjelennek.A + jelre (új lap megnyitása) csak nyit egy új lapot (általában üres lapot, de beállítható ügyeskedve)nyit meg függetlenül attól hogy hol jártál korábban.

Beállítások->Adatvédelem->"Böngészési és letöltési előzmények megőrzése" pipa be.

"Előzmények törlése a Firefox bezárásakor" pipa ki

2014. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 csacsi2 ***** válasza:

Úgy vélem más böngészőhöz vagy szokva. esetleg opera?

Csak egy tipp.

Operának van egy hasznos funkciója a kezdőlapon beállítható oldalak. ezt megtudod tenni a Firefoxal is egy kiegészítővel, hogy gyorsan elérd az oldalakat amit használsz.

SpeedDial

[link]


Nagyon hasznos ha nem szeretsz a könyvjelzőkben keresgélni és ha sűrün látogatsz bizonyos oldalakat:

Így néz ki majd a kezdőlapod:

Természeesen személyreszabhatod a megjelenést méret,színek,képek stb...

[link]

2014. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó ha belemegyek a Beállítások->Adatvédelem->nekem ez jön fel bal felső sarokba követés alatta kis négyzet amibe pipát lehet tenni melléírva,hogy"nem akarom,hogy a webhelyek kövessenek"


Ugyanebbe a táblázatba


Előzmények

A Firefox:legördülő füllel három lehetőséget kínál fel Megjegyzi az előzményeket->Nem jegyzi meg az előzményeket->Egyéni beállításokat használ az előzményekhez.


Ugyanebbe a táblázatba


A Firefox megjegyzi a böngészés,a letöltések,az űrlapok és a keresőmezők előzményeit.


Lehetősége van törölni az előzményeket ha erre kattintok a következőket hozza fel:Böngészési és letöltési előzményei->Űrlapok és keresőmezők előzmények->Sütik->Gyorsírótár->Aktív bejelentkezések->Kapcsolat nélküli webhely adatok->Webhely beállításai az első 5-be van nekem pipa az utolsó kettőbe nincs.


Ugyanebbe a táblázatba


Van még egy olyan lehetőség,hogy:


Címsáv

A címsáv használatakor jelenjen meg:legördülő füllel 4 lehetőséget kínál fel:Előzmények és könyvjelzők->Előzmények->Könyvjelzők->Egyik sem a négy közül az Előzmények és könyvjelzők van megjelölve.

A táblázat alján OK->Mégse->Súgó.


Azért írtam így le,hogy e szerint mit csináljak?

Azt ugye tudod,hogy alapértelmezett firefox böngészőről van szó?

2014. márc. 31. 12:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!