Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vala ki írja már meg, hogy...

Vala ki írja már meg, hogy meglévő alapértelmezett mozilla firefox böngészőmnél hogyan lehet a következőt beállítani?

Figyelt kérdés
Ha megnyitom a böngészőt a google kereső volt beállítva kezdőlapként és most a bal felső sarokba ezt írja ki No site configured at this address lefordítottam ezt jelenti nincs hely beállítva ezen a címen ez mit jelent és milyen beállítást kell végeznem, hogy helyre álljon?
2014. márc. 29. 07:46
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

Töredezettségmentesítőt ezt töltöttem le

[link]

a lenyíló fülek és alatta nem magyar nyelven van a szöveg át lehet állítani magyarra?Valamint a meglévő ccleaner-hez amit küldtél.hogy kibővíti a CCleaner listáját [link]

futtattam de nem bővített semmit.Nekem nem így néz ki [link]

2014. máj. 17. 12:39
 42/54 csacsi2 ***** válasza:

Kibővíti (Csillaggal jelölt a bővített) csak éppen nem értem a CCleaner-t miért nem magyarra állítod?!Egyáltalán melyik verzió? Legfrissebbet töltsd le és telepítsd, telepítéskor választ nyelvet magyar-t vagy ha nem kiválaszthatod!

[link]

Nyelv=Language

[link]

Használd a google fordítót én is azt teszem!

Így váltasz nyelvet a töredezettségmentesítőben:

[link]

Settings > Program Settings->"Language"

CCenhancer -nél portable vagy telepített verzió?! Ha portable akkor értelem szerüen meg kell adni a programkönyvtár helyét (ahol a Winapp2.ini található)

[link]

Ezt a Winapp2.ini fájlt te is letöltheted és felülírhatod kézileg:

[link]

[link]

2014. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

Helló Csaba.Ha ezt olvasod kérlek válaszolj. Ha bekapcsolom a gépet és rendesen betölt középen a következőt hozza fel:

!your computer is ready to backup

your windows pc has free compoter backup software installed.Clik ok to register your computer and start a back up.

Bal alsó sarokba kis négyzetbe OK


Jobb alsó sarokba szintén bekapcsoláskor és betöltés után pedig a következő jön fel:

!Reminder

Your computer is not backed up,backup your files online today free compuder backup available

Bal alsó sorokba kis négyzetbe Backup Now


A jobb alsó sarokba az utóbbi nettezés közbe is néha feljön.Hogyan lehet ezeket törölni?Már tisztítottam a ccleaner-rel és az advanced systemcare programmal is hátha törli,de nem törölte.

2014. máj. 20. 11:43
 44/54 csacsi2 ***** válasza:

Telepítettél egy biztonsági mentést készítő programot. Ha nem te telepítetted akkor bajban vagy mert boot vírust kaptál! mivel boot vírus azaz nem kell neki a windows hogy elinduljon, így az eltávolítása is körülményes! Javaslom telepítsd újra a rendszert, mivel egyesével megoldani a hibákat rengeteg idő és egyik probléma szüli a másikat!

MyPC Backup vírus eltávolítása:

[link]


...Telepítsd újra (formázással)az oprendszert és azonnal tegyél fel egy megbízható védelmi szoftvert, addig a hálózati kábel se legyen bedugva!

2014. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Ezek lettek telepítve amiket mondtál!

[link]

[link]

2014. máj. 20. 12:13
 46/54 A kérdező kommentje:

Csaba ha ezt olvasod kérlek válaszolj.

Ezek lettek telepítve amiket mondtál!

[link]

[link]

2014. máj. 20. 13:59
 47/54 csacsi2 ***** válasza:

ezek egyike sem készít biztonsági mentést.

"free compoter backup software installed"

szabad computer biztonsági szoftver telepítve...egyik sem biztonsági szoftver. Telepített programok között keress backup programot... de ez vírus lesz!

2014. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 csacsi2 ***** válasza:

Nagyon szenvedni akarsz akkor írtsd ki kézzel, viszont én nem kapok ilyeneket, így pontos választ nem tudok adni. Mint írtam nagyon hosszú lenne így!

Távolítsd el a telepített programok közül.

Futtatásba írd msconfig, itt nézd meg mik indulnak a windows-al (startup és szolgáltatások. Ami nem Microsoft az gyanús (szolgáltatások és startup fül).vedd ki a pipát.

futtatásba írd regedit


****Registry helytelen módosítása az oprendszer összeomlásához (újratelepítéséhez) vezet!!!!!!!****



Itt indulnak a programok a windows-ban, valamelyik indítja:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\

Run

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

\Run

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\

RunOnce

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

\RunOnce

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\

RunOnceEx

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

\RunOnceEx

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\

RunServices

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

\RunServices


Probléma ott kezdődik, hogy csak TE tudod megkeresni és csak te tudod mi van a gépeden! Így innen bármit mondhatok, javarészt csak találgatás lesz!

Ha Vírussal van dolgod ezt olvasad át, általánosságban így lehet eltávolítani a makacs vírusokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

2014. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Ezt,hogy csináljam?


Futtatásba írd msconfig, itt nézd meg mik indulnak a windows-al (startup és szolgáltatások. Ami nem Microsoft az gyanús (szolgáltatások és startup fül).vedd ki a pipát.

futtatásba írd regedit

2014. máj. 21. 12:47
 50/54 A kérdező kommentje:

Csaba ha ezt olvasod kérlek csak válaszolj.


Ezt,hogy csináljam?


Futtatásba írd msconfig, itt nézd meg mik indulnak a windows-al (startup és szolgáltatások. Ami nem Microsoft az gyanús (szolgáltatások és startup fül).vedd ki a pipát.

futtatásba írd regedit

2014. máj. 21. 12:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!