Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router tiltás feloldása?

Router tiltás feloldása?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy az eddig teljesen jól működő routerem beadta a kulcsot. Egyszer azt írta hogy "lejárt a bérleti idő",azóta a webes kezelőfelületet se lehet elérni.Be volt állítva minden, a DHCP-ben az időkorlát a maximum volt. Ezzel a tiltós dologgal nem igazán találkoztam még, a reset se segít. Mit lehet ilyenkor tenni?

2014. márc. 29. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az internetszolgáltatód tiltotta le?
2014. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, csak nem értem, mert évek óta megvan.
2014. márc. 29. 11:50
 3/7 Tengor ***** válasza:
Router nélkül működik a net?
2014. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2014. márc. 29. 13:15
 5/7 Tengor ***** válasza:
Nézd meg van-e frissebb firmware a routerhez. Ha van, akkor mentsd a beállításokat és tedd fel a frissebbet. HA a beállítások visszaállítása után sincs net, akkor tönkrement a router.
2014. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Köszi!
2014. márc. 29. 13:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a firmware frissítéshez kell a kezelőfelület, szal így nem lehet jelenleg megcsinálni.
2014. márc. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!