Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home net/10 Mbit/s le 0,5...

T-Home net/10 Mbit/s le 0,5 Mbit/s fel/+ iptv-m van. Töltök fel bitshare-re egy 1 gb-s fájlt de másik lapot már nem tudok nyitni mert a böngészőm szerint nincs net. Ha leáll a feltöltés akkor újra oké minden. Ez miért van és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Ezeket írja a Chrome új lap nyitásnál:

1.A(z) Google Chrome nem tudja megjeleníteni a weboldalt, mivel számítógépe nem kapcsolódik az internethez.

Hibakód: DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET

2.A(z) freemail.hu címen lévő szerver nem található, mert a DNS-keresés nem sikerült.

Hibakód: DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG

Oprendszer:Win 7 32 bit



2014. márc. 31. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Érdekes mert a kapcsolat megvan,a feltöltés megy.
2014. ápr. 2. 17:55
 2/5 anonim válasza:

A feltöltésed elveszi a sávszélességet és ezért nem tudsz weboldalt megnyitni, mivel nincs több szabad sáv amin forgalmazhatnál.

Ha leáll a feltöltés újra szabad a sávszélesség és tud folyamatosan adatot küldeni/fogadni adott program.


Megoldás: ha lehet korlátozd a feltöltést a bitshare-n a feltöltési sebesség 80%ára, így a chrome is megy és fel is tudsz tölteni.

vagy ne tölts fel amikor netezni akarsz.

2014. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor én ezt nagyon benéztem,nem szoktam soha feltölteni ez volt az első eset.Tehát ha 0,5 Mb/s-el megy a feltöltés /kb.annyival megy mert iszonyat lassú/akkor a 10 Mb/s letöltésnek annyi?Ennek így kell működni,párhuzamosan nem megy a kettő?Nem vagyok túl elégedett.
2014. ápr. 7. 10:18
 4/5 anonim válasza:

Ha megy a feltöltés, működik a letöltés, DE ha olyan dolgot akarsz amit fel is kell tölteni nem fog menni.

Pl bitshare feltöltés és folyamatban levő torrent letöltés menne párhuzamosan. De a weblapoknál, nem csak letöltesz, hanem fel is töltöd az adatokat(webcím), amiről információt kérsz(weblap).

Tehát megy a kettő párhuzamosan, sőt mikor böngészel akkor is mind a kettőt használod egyszerre.

De ha nincs feltöltési szabad sáv nem tudsz letölteni olyan adatot amit "kérni"(feltölteni) kell.

2014. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja hogy böngészésnél feltölteni is kellene,így már értem.
2014. júl. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!