Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook chat mikor volt...

Facebook chat mikor volt utoljára aktív beállítások?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet azt eltüntetni, hogy ne lássák az ismerőseim, hogy mikor voltam utoljára elérhető percre pontosan?

Már kipróbáltam elég sok lehetőséget: Ki van kapcsolva a chat, és ki is jelentkezek mindig, ha böngészőből használom. Telefonról letöröltem a messengert, és a fb-alkalmazásból is kijelentkeztem, és még így is mutatta, hogy mikor voltam utoljára elérhető (pl. 27 perce). Viszont vannak ismerőseim, akiknek nem mutatja, csak egy mobil jel van a nevük mellett, és tudom, hogy ugyanúgy használják, mint én.

Egyszerűen már nem tudom, hogy tudnám ezt megoldani, hogy ne mutassa, hogy pontosan mikor voltam utoljára elérhető.

Ötletek?

Előre is köszönöm!



2014. ápr. 2. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem erre nincs lehetőség
2014. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!