Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kéne valami internetes játék...

Kéne valami internetes játék amivel tudnék egy ember ellen játszani. Az ilyen metin típusú játékok nem érdekelnek. Valami más kéne, amit nem kell letölteni. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2014. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami konrkétabbat esetleg?

Egy ember ellen szeretnél játszani az interneten keresztül, amit nem kell letölteni, tehát online (webes) felületen tudnátok 1-1 ellen játszani?

Milyen típusú játékra gondolsz? Fejlesztegetős, kattintgatós, vagy valami háborús, ügyességi, logikai, kártya/táblás online játék? (Csak hogy szűküljön a kör.)

2014. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
valami háborús, de az lenne a legjobb ha neten keresztül tudnánk starcraftozni. az már rajta van a gépen :)
2014. ápr. 6. 18:29
 4/5 Jocekbácsi válasza:
A Drakensang nevű játék az szerintem jó.És még nem is kell letölteni (legalábbis amikor még én játszottam nem kellet)
2014. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megpróbálom

kössz

2014. ápr. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!