Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megszűnik ma az xp támogatá...

Ha megszűnik ma az xp támogatása ezt mi takar pontosan, nem fog elindulni a gép?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy észkombájn ezekben a témákban,az érdekelne hogy miket befolyásol a támogatás megszünése,pl.:elindul e a gép,külső vincestert továbbra is felismeri a gép,virusírtó nod frissül e majd,lehet e filmet nézni ami a gépen van vagy a neten?stb?
2014. ápr. 8. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik semmi, a géped el fog indulni, használni is tudod majd csak támadhatóbb lesz a géped a kártevők által, mert hiába a vírusírtód, mert az biztonsági réseket nem fog befoltozni csak véd a támadás ellen...
2014. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,de a nod továbbra is frissülni fog,amúgy meg nem nagyon netezem,csak email munkaügyben stb célírányosan,akor nagy vész nem lehet,ha elindul a masina és mennek a programok,külső vinyó felismerődik,az office 2003 stb...:)
2014. ápr. 8. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A gép menni fog,mint eddig,de a jövőben nem jönnek ki hibajavítások és hiába esetén hiába hívod majd a call centert azt mondja,hogy sorry.

Mivel az xp részesedése elég nagy még a felhasználók körében,ezért mondjuk a böngészők még egy darabig támogatni fogják. Még valamivel több,mint egy évre saccolom a főbb segédprogramok általi támogatást,de ez is csak annyit tesz,hogy után már új verziót nem tudsz rápakolni a gépre.

2014. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ment a zöld tenyér mindenkinek.
2014. ápr. 8. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Még használható marad jó pár évre.Minap néztem utána a vírusvédelmi programok is támogatni fogják még pár évig ezt a rendszert.

Frissíteni meg eddig se frissítették sokan,semmi hátrányom nekem sem származott belőle soha.

2014. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából csak 1-2 év múlva lesz veszélyesebb, mert a vírusirtók és a böngészők se fogják már támogatni. Addig nyugodtan használhatod, de körültekintően (nem minden fölöslegest letölteni/feltelepíteni).
2014. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. ápr. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!