Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy a telefonos...

Lehetséges, hogy a telefonos Facebook Messenger random "jelenleg elérhető"-nek ír ki valakit, pedig közben az illető nem is használja a telefont?

Figyelt kérdés

Az én (ugyanolyan) messengerem kiírja, mikor rámegyek a nevére, hogy aktív most, vagy hogy az volt pár perce, ennek ellenére az illető azt mondja, nem is használta a telefont abban az időpontban.

Egyébként állandóan bekapcsolt mobil nete van és az alkalmazás sincs bezárva, fut a háttérben, de mégis mondjuk csak óránként írja elérhetőnek. Éjjel mikor tényleg nem használja a telefont, akkor nem is írja ki, hogy elérhető. Most vagy az alkalmazás hazudik, vagy ő? Légyszi mondjatok véleményt, tapasztaltatok-e hasonlót, mert nagyon fontos lenne, köszönöm!


2014. ápr. 10. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint totál össze-vissza mutatja.

Van amikor kiírja, hogy 2 órája volt elérhető, mégis 3 másodperce küldött üzenetet a messengerből. Ugyanígy kiírja, hogy 15 perce volt elérhető, mégsem mutatja, hogy elolvasta volna, főleg nem válaszolt volna, pedig (jó, 10000000%-ra nem lehet mondani) biztosan válaszolt volna rá.


Esetleg csinálni kellene egy tesztet, hogy egymás mellett vagytok, és akkor megnézitek mikor mit ír ki, de tényleg olyan fontos ez? Ha nem bízol benne, akkor felesleges ennyire komolyan venned, ráparáznod a dologra, nem ér ennyit az egész.

2014. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
van amikor az ember hazudik és van amikor a messenger:D döntsd el h bizol e benne amúgy irkál összevissza ez igaz de hát ekkora rendszernél azért nem annyira meglepő vagyis számomra
2014. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ez azért megnyugtató. Az a helyzet, hogy lassan már jobban bízom a gépekben, mint az emberekben. :D Egyébként tudom, hogy bíznom kellene benne és hülyén is érzem magam, mert ilyeneken parázok, de ilyen gyanakvó az alaptermészetem. :D Szerencsére amúgy elég őszinte típus, de jobb azért figyelni ilyen apróságokra is.

Egyébként ment a zöld kéz, várom a további tapasztalatokat :)

2014. ápr. 11. 00:47
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
benne van a pakliban hogy mindkettő... mert nálam hiába tudom hogy fent van facen és chatbe is bevan lépve anyám mikor mellettem tolja a facebookot és látom hogy fent van offline nak mutatja... hiába ír rám és hiába írok rá az üzik továbbítódnak de offline... de ugyan ez nála is szokott lenni hogy én nem vagyok elérhető és közbe mégis... szóval ezzel azt akarom mondani hogy nem feltétlenül hazudik de nem is biztos hogy igazat mond... nekem ezt nem csak anyámmal de testvéremmel és több ismerőssel is eljátsza a facebook... hogy ekkor meg ekkor lépett be meg hogy fent van és közbe nincs is vagy épp fordítva...
2014. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia Én is ezzel a bajjal küszködök,nem vagyok fent de ha telefonálok vagy bármi aktivitás van, vagy épp nincs nálam a telefon akkor is ki irja hogy fent voltam,pedig nem is volt a kezemben a telefon.Azt hihetik az ismerőseim mindig fent vagyok.Átverés a messenger,de nagyon! nem a valós időt mutatja ,össze kavarja az időpontokat!!!
2014. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy hülye ahogy van... egy ismerősömmel azthittük tavaly november óta hogy megharagudtunk egymásra... mikor aztán egy hete megkaptam amit írt, de és kiderült hogy egyikünk sem haragszik csak a nyomorék facebook baszta elküldeni az üzeneteket és aztsem írta ki hogy nem küldi el, hetente többször írtunk egymásnak és most hogy sikerült fogadnom amit írt, minden eltűnt, az összes írás amit azalatt az idő alatt írtam neki amíg nem tudtam elérni...
2014. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eichinger Tivadar válasza:

Feleségem és lányom telón beszélgettek a messenger aktívak mutatta mindkettőjüket!


Egyik este feleségemnek küldtem üzenetet amit nem kapott meg mert ki volt kapcsolva a wifije! Egész éjjel elérhetőnek mutatta a messenger!

2020. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!